[BUG] Biały Sad - Opuszczone miejsce jest zbugowane (brak możliwości jego wyzwolenia)

+
[BUG] Biały Sad - Opuszczone miejsce jest zbugowane (brak możliwości jego wyzwolenia)

Może na początek mapka, żeby było wiadomo o czym mowa:



W miejscu zaznaczonym czerwonym kółeczkiem jest tak zwane "Opuszczone miejsce", które czeka na nasze wyzwolenie z rąk potworów i osiedlenie się w nim wieśniaków. Problem polega na tym, że ikonka miejscówki jest biała, czyli nie ukończona, a potworów, ani widu, ani słychu. Moja teoria jest taka, że pewnie kiedyś tam przechodziliśmy sobie w pobliżu, potwory strzegące to miejsce nas zauważyły i pobiegły w naszą stronę (prawdopodobnie w las), po czym je wybiliśmy i poszliśmy dalej swoją drogą, nawet nie odwiedzając tego miejsca, a jedynie powodując, że ze znaku zapytania zrobiła się ikonka z mieczami. Potem pewnie zapisaliśmy grę i ją wyłączyliśmy. Przy ponownym włączeniu silnik gry myśli, że my tą miejscówkę oczyściliśmy, więc nie spawnuje nam tam żadnych potworów - strażników. Oto moje przypuszczenia, co do przyczyny występowania tego bardzo upierdliwego buga.

Tam w ogóle, to po wyzwoleniu powinien się pojawić zielarz (drugi, po zielarce Tomirze), A NAWET JEGO NIE MAM :( .


Tak to wygląda. Brak zielarza po prawej stronie, brak ludzi modlących się przy kapliczce.

Gram na PlayStation 4, ale z tego co wiem, to problem ten występuje na wszystkich platformach.

Naprawcie to, proszę.

Nie mogę się przez to skupić, bo mnie to rozprasza, a nie lubię zostawiać po sobie jakichś rozgrzebanych i niedokończonych rzeczy.
Z góry dziękuję.
 
Last edited:
Problem dotyczy mnogości graczy, w tym mnie, więc... Może ktoś z Redów się wypowie? Obieca przyjrzeć się sprawie? Może nie są to najważniejsze problemy, jednak irytują, gdy nie można cieszyć się 100% gry a i odzew twórców na ich własnej stronie jest żaden.
 
Ja na XBOX ONE jak pierwszy raz tam zawitałem, to nie było potworów. Dopiero za drugim razem się pojawiły i miejsce zostało wyzwolone. Być może obecność potworów zależna jest od pory dnia? A może po prostu gruby bug :(
 
Gram drugi raz... za pierwszym nie było żadnego problemu, a teraz już po raz drugi (dwa miejsca) musiałem medytować godzinkę, spawnował się jeden potwór, zabijałem go i miejsce zostało wyzwolone.
 
Też mam ten problem, próbowałem medytacji, wracałem po kilku zadaniach i nic.

---------- Zaktualizowano 18:06 ----------

Też mam ten problem, próbowałem medytacji, wracałem po kilku zadaniach i nic. Mam patch 1.04

---------- Zaktualizowano 18:07 ----------

Też mam ten problem, próbowałem medytacji, wracałem po kilku zadaniach i nic. Mam patch 1.04
 
Potwierdzam istnienie tego problemu. Kiedy grałem po raz pierwszy (poziom "Miecz i opowieść"), nie miałem z wyzwoleniem tego miejsca żadnego problemu. Byłem tam ponownie kilka dni temu na poziomie "Droga ku zagładzie" i miejsca nie mogłem wyzwolić (obowiązywała wówczas wersja 1.04). Medytacja nie pomogła.
 
Mam ten sam bug na patchu 1.05. Przemedytowałem dobę pod tym miejsem co godzinę. Nic się nie zrespowało ani o północy ani w samo południe. Ktoś ma jakiś patent? ;)
 
Też mam ten problem. I dodatkowo inne pytanie: czy jaskinie do których można wejść po jakieś dobra, albo z zadaniami też po oczyszczeniu powinny wyłączyć swoje podświetlenie? Bo mam pełno jaskiń przebadanych, a dalej podświetlonych.
 
Też mam ten problem. I dodatkowo inne pytanie: czy jaskinie do których można wejść po jakieś dobra, albo z zadaniami też po oczyszczeniu powinny wyłączyć swoje podświetlenie? Bo mam pełno jaskiń przebadanych, a dalej podświetlonych.

Nie, ZWYKŁE jaskinie ( nie znaki zapytania na mapie ) nie robią się szare po wyczyszczeniu ich :). To jest po prostu oznaczenie iż jest tam wejście.
 
Nowe patche wychodzą, już chyba w sumie wyszły cztery kolejne wersje, a problem jak był tak jest. Można się spodziewać jakigoś rozwiązania tego buga?
 
Top Bottom