[BUG] Błędy z Takemurą

+
u mnie to nie działa. gdy cofam się do rozmowy z wakako, takemura od razu do mnie dzwoni i jak wcześniej, nic nie mówi :/


Ajć... Ja bym jeszcze pokombinował w stylu wrócić do momentu z przed rozmowy z Wakako i na jakiś czas olać ten quest skupić się na paru pobocznych i spróbować znowu uderzyć do Wakako ale to zależy od Twojej cierpliwości ogólnie trzeba czekać na kolejne patche i pisać do oficjalnego supportu nie mam na razie innej rady
 
Strasznie irytujące. Chcę, ale nie mogę grać. Takemura dzwoni, ja odbieram, on nic nie mów. Efekt? Nic nie mogę zrobić - nie działają opcje dialogowe z innymi postaciami z gry. Zostaje mi tylko zwiedzanie miastą, z gapiącym się na mnie z hologramu Takemurą...
 

Attachments

  • PS_App_20210123_124540.jpeg
    PS_App_20210123_124540.jpeg
    468 KB · Views: 359
nie widzę innej opcji niż cofnąć się do patchu 1.06, wyglądo to tutaj tak jakby patch 1.1 powodował trwałą blokadę misji
 
Strasznie irytujące. Chcę, ale nie mogę grać. Takemura dzwoni, ja odbieram, on nic nie mów. Efekt? Nic nie mogę zrobić - nie działają opcje dialogowe z innymi postaciami z gry. Zostaje mi tylko zwiedzanie miastą, z gapiącym się na mnie z hologramu Takemurą...
Ja tylko pytanie o zamieszczoną fotkę - w jakich ustawieniach Ty grasz ? Ultra low ? Przecież Ci ludzie nie mają twarzy.
 
U mnie zadziałało zadzwonienie do Mr Handsa z pozycji dziennika (pierwszy krok zadania Witaj w Pacyfice); automatycznie rozłączyło nieodzywającego się Takemurę, przeleciała rozmowa z Mr Handsem i wszystko śmiga.
 
U mnie zadziałało zadzwonienie do Mr Handsa z pozycji dziennika (pierwszy krok zadania Witaj w Pacyfice); automatycznie rozłączyło nieodzywającego się Takemurę, przeleciała rozmowa z Mr Handsem i wszystko śmiga.
OK. Robię update znowu do 1.1. Fajna zabawa :/ Dzięki za fix'a.
 
U mnie zadziałało zadzwonienie do Mr Handsa z pozycji dziennika (pierwszy krok zadania Witaj w Pacyfice); automatycznie rozłączyło nieodzywającego się Takemurę, przeleciała rozmowa z Mr Handsem i wszystko śmiga.
To niestety nie rozwiązuje wątku fabularnego z Takemurą. W końcu musi z nami pogadać, żeby popchać fabułę do przodu.
 
Najpierw Takemura nie dzwonił, ale można było grać. Teraz dzwoni i się nie odzywa i nie można grać. Państwo z CD, jak już wiedzieliście o problemie z telefonem, to po naprawie trzeba sprawdzać, czy wszystko działa, a tak jest gorzej niż było.
 
Ajć... Ja bym jeszcze pokombinował w stylu wrócić do momentu z przed rozmowy z Wakako i na jakiś czas olać ten quest skupić się na paru pobocznych i spróbować znowu uderzyć do Wakako ale to zależy od Twojej cierpliwości ogólnie trzeba czekać na kolejne patche i pisać do oficjalnego supportu nie mam na razie innej rady

No to u mnie najbliższy save z przed tej misji, to jest misja, gdzie trzeba porozmawiać z Jackiem przy jakiejś budce z chińskim żarciem i gdzie Jackie mówi, że Dexter zleca nam zadanie. A co do kontaktu z supportem, jest jakiś e-mail, czy coś? Bo jedyny e-mail do CD Projektu, to jest do spraw biznesowych
 
Ktoś znalazł rozwiązanie...
Trzeba się cofnąć w zapisach do momentu rozmowy z Wakako.
Czyli jak mam w dzienniku do wyboru poczekaj na telefon, lub pojedź do Wakako, to jak pojadę do Wakako to fabuła pójdzie do przodu?
 
Jak można pisać że rozwiązany jak to co tu zostało podane to nie jest rozwiązanie. To jest alternatywa żeby móc na siłę grać dalej, mam dość od aktualizacji 1.05/1.06 nie mogę grać bo jak nie błąd wypłaszczania się gry tak teraz jakiś kolejny idiotyczny błąd który blokuje mi rozgrywkę już pominę fakt bugów graficznych, oraz pogorszenia grafiki którą jakiś użytkownik na wykopie zademonstrował. Patologia, jeden wielki skok na kasę i pewnie znajdzie się zaraz jakiś obrońca że przecież REDzi robią co mogą żeby wszystko działało, że fabuła broni tej gry, ja powiem tylko tyle ZAJEBIŚCIE bo od grudnia nie przegrałem więcej niż godzinę i więcej nie przegram dopóki nie wypuszczą gry z wersji BETA/DEWELOPERSKIEJ nie dziwie się że gra była owiana taką tajemnicą przed premiera. Mamy powtórkę No man's sky lub też Fallout 76 myślałem że studio takie jak CDPR nie zrobi takiego szamba a jednak się przeliczyłem. A później ludzie się dziwią że gracze piracą różne gry ja z mojej strony na koniec powiem tylko tyle ostatni raz kupuję grę w dniu premiery. Mam nadzieję że w lutym jak wyjdzie 1.2 to wznowie rozgrywkę już w pełnej wersji gry a nie jakiejś demówce :)
 
Chyba się udało. Zadzwoniłem do Panam z dziennika i ryj Tekemury zniknął. Parę razu musiałem dzwonić. W końcu odebrała. Zaraz po skończonej rozmowie zadzwonił Takemura, (już mi miały ręce opadać) ale tym razem się odezwał. Kiedy rozmowa się skończyła wyświetliło, że zadanie Stary Znajomy zostało ukończone. U mnie dodatkowo kiedy Takemura był aktywny to nie dało się robić podwójnego skoku i uników.
 
Last edited:
Jak można pisać że rozwiązany jak to co tu zostało podane to nie jest rozwiązanie. To jest alternatywa żeby móc na siłę grać dalej, mam dość od aktualizacji 1.05/1.06 nie mogę grać bo jak nie błąd wypłaszczania się gry tak teraz jakiś kolejny idiotyczny błąd który blokuje mi rozgrywkę już pominę fakt bugów graficznych, oraz pogorszenia grafiki którą jakiś użytkownik na wykopie zademonstrował. Patologia, jeden wielki skok na kasę i pewnie znajdzie się zaraz jakiś obrońca że przecież REDzi robią co mogą żeby wszystko działało, że fabuła broni tej gry, ja powiem tylko tyle ZAJEBIŚCIE bo od grudnia nie przegrałem więcej niż godzinę i więcej nie przegram dopóki nie wypuszczą gry z wersji BETA/DEWELOPERSKIEJ nie dziwie się że gra była owiana taką tajemnicą przed premiera. Mamy powtórkę No man's sky lub też Fallout 76 myślałem że studio takie jak CDPR nie zrobi takiego szamba a jednak się przeliczyłem. A później ludzie się dziwią że gracze piracą różne gry ja z mojej strony na koniec powiem tylko tyle ostatni raz kupuję grę w dniu premiery. Mam nadzieję że w lutym jak wyjdzie 1.2 to wznowie rozgrywkę już w pełnej wersji gry a nie jakiejś demówce :)

Wybacz miałem na myśli "doraźne rozwiązanie"

I tak nie jest to naprawione przez Redów, ale na tym forum gracze pomagają sobie nawzajem.
Mam nadzieję że jak najszybciej będziesz mógł się w końcu cieszyć sprawną grą
 
Chyba się udało. Zadzwoniłem do Panam z dziennika i ryj Tekemury zniknął. Parę razu musiałem dzwonić. W końcu odebrała. Zaraz po skończonej rozmowie zadzwonił Takemura, (już mi miały ręce opadać) ale tym razem się odezwał. Kiedy rozmowa się skończyła wyświetliło, że zadanie Stary Znajomy zostało ukończone. U mnie dodatkowo kiedy Takemura był aktywny to nie dało się robić podwójnego skoku i uników.
Nie jesten w stanie zadzwonić do nikogo. Takemura dzwoni pół sekundy po odpaleniu przeze mnie gry...i już nic nie da się zrobić...
 
Zastanawia mnie jedno Redzi musieli w jakiś sposób zdawać sobie sprawę z tego co wypuszczają bo z tego co pamiętam chyba wcześniej był z tą misją tak samo problem, druga sprawa jaka mnie zastanawia że pierwszy raz się spotkałem z grą która miała swoją premierę została wydana jako PEŁNOPRAWNY PRODUKT który jest sprzedawany w sklepach i od premiery udało mi się przegrać 50 godzin bo po aktualizacjach 1.04-1.06 i teraz też 1.1 nie umiem nic zrobić, czuję się jakbym idąc do sklepu mięsnego chcąc kupić 20 dag szynki dostał całego świniaka i kasjerka mi powiedziała no tak za 6 miesięcy można będzie z niego zrobić tą szynkę a może i więcej ale dopiero za pół roku :) Co tu dużo mówić czuję się oszukany bo w tym momencie spędziłem więcej czasu czytając o błędach i solucjach na forach niż ciesząc się z rozgrywki i uwaga dla tych co piszą "weź reklamuj" na steamie już nie mogę gra przestała działać po 50 godzinach. Ten błąd powinien zostać naprawiony w ciągu kilku godzin jedną małą łatką i problem byłby z głowy a tak mamy to co mamy.
 
Top Bottom