[Bug] Brak karty u sprzedawcy

+
[Bug] Brak karty u sprzedawcy

Według przewodnika brakuje mi 1 karty w Velen.

Przejrzałem moje talie, porównałem ze spisami kart i wychodzi że brakuje mi karty Kawaleria Nauzicaa.
Powinienem mieć trzy, mam dwie.

Wszystkie internetowe spisy oraz poradniki twierdzą, że te trzy karty są do kupienia w Velen:
- 1: Karczmarz w Karczmie na Rozstajach
- 2: Kwatermistrz w kasztelu Wrońce
- 3: Kupiec w kasztelu Wrońce

Sprawdziłem każde z tych miejsca po kilka razy i 100% nie przegapiłem tej karty.
Mam zrobione wszystkie questy związane z gwintem i wygrany turniej.
 
Mam podobnie. Wyświetla mi ze brak mi jednej karty w Vellen. Wszystkie wykupione. Turnieje i mije ukonczone. Ktos wie jak to rozwiązać?
 
Uzbroić się w cierpliwość i poczekać kilka miesięcy na nowy patch. Karty Gwint nigdy nie będą naprawione. Piąte podejście do gry i za każdym razem z powodu nieokreślonego błędu brakuje zawsze jedna lub dwie karty do pełnej kolekcji .
 
Uzbroić się w cierpliwość i poczekać kilka miesięcy na nowy patch. Karty Gwint nigdy nie będą naprawione. Piąte podejście do gry i za każdym razem z powodu nieokreślonego błędu brakuje zawsze jedna lub dwie karty do pełnej kolekcji .

Problem rozwiązany. Brakującą kartę prawidłowo trzeba kupić na rozstajach. Jak jej tam nie ma to ma ją sprzedawca w pierwszej karczmie w DLC "Krew i Wino"
Trofka wpadła :-D Wreszcie!
 
No nie do końca, ja nie mam jeszcze tego DLC, na razie grałem tylko w podstawę i zanim ruszę dodatki chciałem mieć 100%. :)
 
Top Bottom