Bug dominacja

+
Nerf dominacji spowodował bugi w jej działaniu. Jak na razie spostrzegłem 2.
1. Nithral nie używa rozmieszczenia gdy rzucamy go na pusty stół.
2. Gdy Imrelith jest najsilniejszą kartą na planszy to zapewnia wszystkim innym kartom tego gracza dominację, natomiast sam z tej dominacji nie korzysta zadając tylko 1 dmg. By zadawał dmg 2 tj. korzystał z dominacji; inna karta po jego stronie musi dominować. Myślę, że to nie było zamierzone. Nerf polegał na tym, że jednostka ma nie tworzyć dominacji przy wrzucaniu jej na stół, ale imrelith siedzi już na stole od wielu tur i powinien również sam dla siebie tworzyć dominację jeżeli jest obecnie najsilniejszy.

Na prawdę nie interesują mnie polaczki krzyczące, że co z tego, iż karta jest zbugowana skoro i tak nikt tym nie gra. Meta nie jest wyznacznikiem tego, że można ignorować karty w niej nie będące.
 
1. Nithral jest zbugowany
2. Karty z dominacją nie biorą już pod uwagę samych siebie. Tak samo zagranie jeźdźca dzikiego gonu na pusty stół nie przyzwie drugiego.
 
Ten Nithral nie działa tylko przy pustym stole jak rozumiem ale jak jest jakakolwiek jednostka to odpala rozmieszczenie (widziałem taką sytuację u Swima na streamie)?
 
Ten Nithral nie działa tylko przy pustym stole jak rozumiem ale jak jest jakakolwiek jednostka to odpala rozmieszczenie (widziałem taką sytuację u Swima na streamie)?
tak, tylko gerni nie ma tego problemu.
Dominacja powinna wrócić do poprzedniego działania, ten nerf jest popsuty, mozna to inaczej wymyslic
 
Top Bottom