Bug drzewek sezonowych - Pls fix fast!! :(

+
W skrócie, domyślam się na czym bug polega: Quest był zaczęty rok temu i teraz go nie "czyta" i nie mam co zrobić, bo przez to nie mogę skończyć drzewka...a jak wrzucicie hotfixa w nastepnym patchu to juz przepadnie ehh.

Jak widać na obrazku, nie dostaje questa za witalność, mimo że mam ja na stole z Keiry
 

Attachments

  • Bug drzewko sezonowe.png
    Bug drzewko sezonowe.png
    954.6 KB · Views: 99

Lexor

Forum veteran
Jak widać na obrazku, nie dostaje questa za witalność, mimo że mam ja na stole z Keiry
"Obrazek" nie ma trochę sensu, bo z tego co pamiętam, zadania nie uzupełniają się na bieżąco, a dopiero po ukończonym meczu.
 
"Obrazek" nie ma trochę sensu, bo z tego co pamiętam, zadania nie uzupełniają się na bieżąco, a dopiero po ukończonym meczu.
Na pewno nie robi screenów co zadanie =]. Zrobił screena, że używa witalności X razy na mecz, a statystyki stoją. Dobry screen.
 
Podpisuję się pod tym, mi raz zaliczało a raz nie. Nawet za zaliczenie zadania nie dostełem nagrody ( beczki premium )
Screenshot_20200311-090055_Gwent.jpg
 

Lexor

Forum veteran
Na pewno nie robi screenów co zadanie =]. Zrobił screena, że używa witalności X razy na mecz, a statystyki stoją. Dobry screen.
Nie wiem co ile on robi, odniosłem się konkretnie do tego jak go opisał.
 
Nie wiem co ile on robi, odniosłem się konkretnie do tego jak go opisał.

No ale po co w ogóle siejesz taki nonsens - gdyby zaliczało po końcu gry to bym nie pisał chyba, no logiczne. Po prostu nie było miejsca na dwie fotki do wstawienia, ffs, trochę logicznego myślenia.
Post automatically merged:

FIXED: Mi pomogło sprawdzanie/naprawianie plików i nalicza normalnie już
 
Last edited:
Ja nie dostaje nagród za zadania sezonowe z tych dwóch ostatnio dodanych drzewek sezonowych.
 
@Ariuses: To bład gry więc Ty tego nie naprawisz, a CDPR raczej już ten błąd zna. Możesz im go zgłosić, ale pewnie dostaniesz ich standardową odpowiedź "pracujemy nad rozwiązaniem".
 
Czyli póki co te "nowe"/"stare" drzewka sezonowe nie działają? Chciałbym je zrobić i nie wiem czy jest sens pakować punkty nagród.

Mam jeszcze drugie pytanie. Pamięta ktoś ile razem było trzeba punktów nagród na całe nowe drzewko obecnego sezonu? Zrobiłem już je i nie pamiętam. Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam
 
@smykPL Genera!nie "nowe" drzewko sezonowe zrobiłem całe bez żadnych przeszkód. ( no chyba, że z tym zadaniem gdzie jest źle przetłumaczone "utwórz" ) Stare drzewko odradzam Ci robić, ponieważ zadania, które ukończysz nie dają Ci gwarancji na daną nagrodę... ( u mnie to 2x beczki premium oraz avatar )

Odnośnie kosztu całego "nowego" drzewka sezonowego wydaje mi się, że jest coś w okolicach 70-80 pkt. nagród, ale mogę się mylić.

PS: Z robieniem "starego" drzewka sezonowego poczekałbym do jego fixa.
 
Pytanie kiedy ten fix się pojawi, zostało ponad 2tyg sezonu a nie każdy ma możliwość grania codziennie, np zadanie "ukończ 5 zadań dziennych" nie należy do tych szybkich.
 
@SirKamilPL: W związku z wirusem i zmianami prac w ich firmie to nie wiem czy jakieś aktualizacje i poprawki pojawią się "na czas".
 
Pytanie kiedy ten fix się pojawi, zostało ponad 2tyg sezonu a nie każdy ma możliwość grania codziennie, np zadanie "ukończ 5 zadań dziennych" nie należy do tych szybkich.
Dobre pytanie, też nad tym myślałem. Może zrobić co się da i będzie to równoznaczne z zaliczeniem wszystkiego po fixie kiedy by nie był.
 
Top Bottom