[BUG] godzina resetowania się zmian dziennych zadań

+

Lexor

Forum veteran
Wcześniej błąd polegał na tym, że nowe zadanie dzienne pojawiało się o godzinie pierwszej w nocy (polskiego czasu) mimo, że zegar pojawienia się nowego zadania wskazywał / odliczał do północy. Zostało to jak widzę poprawione i obecnie nowe zadania dzienne pojawiają się o północy.

Jednak umknął Wam jeden drobny szczegół: ilość zmian dziennych zadań (ang. reroll) wciąż resetuje się o pierwszej w nocy więc jeżeli poprzedniego dnia wykorzystaliśmy nasz limit zmian to musimy odczekać godzinę aby zmienić zadanie które się pojawiło jeśli nam ono nie odpowiada.
 

Lexor

Forum veteran
Podbijam temat, bo jak się okazuje nie tylko zmiany zadań nie resetują się o północy.

O północy dostałem nowe zadanie, więc pomyślałem, że zaczne je robić - i co się okazało?
Dzienne wygrane rundy też mi się nie zresetowały do x/6, tylko zaczeło naliczać kolejne x/24...

Moglibyście powyrównywać te godziny?
 
Podbijam temat, bo jak się okazuje nie tylko zmiany zadań nie resetują się o północy.

O północy dostałem nowe zadanie, więc pomyślałem, że zaczne je robić - i co się okazało?
Dzienne wygrane rundy też mi się nie zresetowały do x/6, tylko zaczeło naliczać kolejne x/24...

Rundy dziennie się resetują? Tzn., że jak mam wygrane np 7/12 rund to po północy (czy tam później biorąc pod uwagę buga, który opisujesz) będę miał 0/12 ? Mógłbyś wstawić odnośnik/link do tej informacji? Dzięki
 

Lexor

Forum veteran
Rundy dziennie się resetują? Tzn., że jak mam wygrane np 7/12 rund to po północy (czy tam później biorąc pod uwagę buga, który opisujesz) będę miał 0/12 ? Mógłbyś wstawić odnośnik/link do tej informacji? Dzięki

Mówię to o resecie "łańcuszka". Każdego "nowego dnia" masz cztery szczeble dziennych rund: do 6/do 12/do 24/do 24.

Obecnie te szczeble resetują się prawdopodobnie "po staremu" o godzinie pierwszej w nocy, podczas gdy nowe zadanie przybywa o północy (czyli mamy godzinę różnicy).
 
Top Bottom