[BUG]JAKOŚĆ KOSZTUJE

+
[BUG]JAKOŚĆ KOSZTUJE

Witam
Mam problem z bugiem w tym zadaniu, który polega na tym ,że po zapłaceniu 5000 g gościowi mamy iść po kilof. Kilof stoji oparty o ściane w tej oborze, ale nie da się go w żaden sposób wziąść , oogladałem filmy i on powinien się świecić na czerowo podczas korzystania z wiedźmińskich zmysłów, a on się nie świeci tak jak by był częścią "krajobrazu". Jest to moje pierwsze zadanie, które zacząłem robić w dodatku i trochę mnie to załamało i nie wiem czy jest sens grać dalej czy nie będzie jeszcze gorszych bugów czy mam się pogodzić z tym , że njie będę mógł zaklinać przedmiotów? Trochę słabo .. Jeszcze spróbuje kupić kilof i wywalić go w tym zaznaczonym obszarze i podnieść może zaliczy, ale wątpie.
Może by dało to rade naprawić w jakimś patchu? Nie wiem wogóle czy ktoś to nawet czyta? Podstawkę przeszedłem bez żadnych większych błędów, które by uniemozłiwały przejście zadania a tu takie coś na wejściu.
 

Lilayah

CD PROJEKT RED
Hej :) Możesz normalnie kontynuować przygodę. Pracujemy nad naprawieniem tego błędu.
 
Także dopiero co doświadczyłem tego buga, nie dość że biłem 57lv godzinami by móc wreszcie zacząć choć trochę przygodę z dodatkiem a tu taki fak w pysk.
Z dalekiego Ofiru także mam zabugowany, nie ma notatki/schematu w kryjówce bandytów, pięknie.
Fryzury z DLC nie działają, złoto głupców bug, najgroźniejszy potwór też,jak leżał to leży i kwiczy.
Nie mogę skompletować Legendarnego rynsztunku wilka, ulepszonych spodni nie ma, za to wersje zwykłe których nawet nie powinno być leżą w skrzynkach.
Kończę już, bo zaraz zacznę rzucać epitetami.
 
najgroźniejszy potwór też,jak leżał to leży i kwiczy

Sprawdzałem u siebie, nie mam i nie miałem błedu z kilofem, widać nie u każdego występuje. a błąd z najgrozniejszym potworem na Skellige już od patcha 1.08 bodajże jest naprawiony spradź, pamiętam że był szybki hotfix do tego.. chyba że ty mówisz o wersjach konsolowych to co innego, bo ja mówie o wersji PC.
 
Last edited:
Top Bottom