[BUG] Kilka błędów po 1.08

+
2. Opis postaci: Anna Stegner - jej zdjęcie powinno być zaciemnione do czasu odkrycia prawdy kim ona naprawdę jest (moment rozmowy z wieśniakiem, który pomógł w ucieczce). Tym razem postanowiłem wykonać zadanie "Panie lasu" przed rozwinięciem śledztwa w misji "Krwawy Baron". Jest to niepotrzebny spoiler. Fotka:
No przecież wtedy Geralt łączy fakty i domyśla się, że kobieta spotkana na bagnach to właśnie Anna.
 
co do muzyki to ja zauważyłem po patchu 1.07 że jest z nią coś nie tak jest ona jakby przyciszona podczas kiedy idziemy z keirą w jaskini i ochraniamy ją przed ogarami dzikiego gonu to w ogóle jej prawie nie słychać a co do zapętlenia to u mnie nic takiego nie miało miejsca przechodzę W3 drugi raz i na krzywuchowych moczarach normalnie chór śpiewa tylko musi być więcej niż jeden przeciwnik i trzeba się dać im rozśpiewać xd
 
No przecież wtedy Geralt łączy fakty i domyśla się, że kobieta spotkana na bagnach to właśnie Anna.

Nie zgadza się jej wygląd z opisem Barona. Domyślać się może, nie jest to jednak potwierdzone, więc nie powinien być portret odsłonięty.

---------- Zaktualizowano 09:49 ----------


a co do zapętlenia to u mnie nic takiego nie miało miejsca przechodzę W3 drugi raz i na krzywuchowych moczarach normalnie chór śpiewa tylko musi być więcej niż jeden przeciwnik i trzeba się dać im rozśpiewać xd

Na jakiej platformie grasz?
 
Nie zgadza się jej wygląd z opisem Barona. Domyślać się może, nie jest to jednak potwierdzone, więc nie powinien być portret odsłonięty.
To nic, sam Geralt wyjaśnia Filipowi, że jest starsza przez wpływ magii wiedźm. Przecież właśnie wtedy do niego idziesz i informujesz, że jego żona żyje. To kiedy ma się ten portret odsłonić?
 
przeinstalujcie gre, albo wezcie sobie zwerifikujcie pliki gry bo z dzwiekiem bynajmniej u mnie jest wszysko wporzadku.
 
Nie zgadza się jej wygląd z opisem Barona. Domyślać się może, nie jest to jednak potwierdzone, więc nie powinien być portret odsłonięty.

---------- Zaktualizowano 09:49 ----------




Na jakiej platformie grasz?
PC
 
No ja już nie mam tej muzy.



Zamiast tej jest jakaś nowa, generyczna, bez polotu i beż żadnych wokali. Wkurzyło mnie to bardzo, bo przez ostatni miesiąć zrobiłem sobie przerwę od Wieśka, ale Percivala słuchałem na okrągło. Teraz odpalam z nadzieją na Staroza i Lazare podczas walki, a tu rzyć blada.
 
To nic, sam Geralt wyjaśnia Filipowi, że jest starsza przez wpływ magii wiedźm. Przecież właśnie wtedy do niego idziesz i informujesz, że jego żona żyje. To kiedy ma się ten portret odsłonić?

Wtedy kiedy Geralt zdaje sobie sprawę, że Babcia to Anna - w momencie rozmowy z wieśniakiem, który opowiada jak pomógł jej i córce.


przeinstalujcie gre, albo wezcie sobie zwerifikujcie pliki gry bo z dzwiekiem bynajmniej u mnie jest wszysko wporzadku.

Gram na wersji Steamowskiej, zweryfikowałem pliki i nic to nie dało.


Ale Steam czy GoG?
 
Wtedy kiedy Geralt zdaje sobie sprawę, że Babcia to Anna - w momencie rozmowy z wieśniakiem, który opowiada jak pomógł jej i córce.




Gram na wersji Steamowskiej, zweryfikowałem pliki i nic to nie dało.



Ale Steam czy GoG?
GOG
 
Cytat Zamieszczone przez gukua Zobacz posta
Wtedy kiedy Geralt zdaje sobie sprawę, że Babcia to Anna - w momencie rozmowy z wieśniakiem, który opowiada jak pomógł jej i córce.




Gram na wersji Steamowskiej, zweryfikowałem pliki i nic to nie dało.



Ale Steam czy GoG?
GOG

Ciężko mi powiedzieć, kto ma taki problem. Z tego co tutaj piszecie, to wielu graczy z tym się boryka, albo po prostu wszyscy, tylko nie każdy wie o co chodzi ;P
 
Zwracam honor :D, rzeczywiście teraz gram i jest jakiś problem z dzwiekiem w Velen, podczas walk powinien śpiewać chór, a jest taki dłuugii wstęp do tego i sie nie może rozpocząć, szkoda bo to mnie motywowało do walki.
 
Zwracam honor , rzeczywiście teraz gram i jest jakiś problem z dzwiekiem w Velen, podczas walk powinien śpiewać chór, a jest taki dłuugii wstęp do tego i sie nie może rozpocząć, szkoda bo to mnie motywowało do walki.

Dokładnie o to chodzi :) I to nie zdarza się tylko na Krzywuchowych Moczarach tylko właśnie w całym Velen. Nie wiem jak w pozostałych 'strefach' gry, bo jeszcze nie doszedłem ;]
 
Nie, to jest błąd na 100%. Ja się przysłuchiwałem - w niektórych kawałkach słychać w tle chór bardzo cicho... Tak jakby ta melodia 'wstępu do walki' się zapętlała i zagłuszała normalny utwór.

BTW, wiadomo coś o achievementach? Działają w tej wersji? Miało być osiągnięcie za przejście gry w NG+ a na Steamie go nie ma.
 
Zauważyłem istotną rzecz w sprawie z tym BUGIEM z muzyką. Otóż obecnie gram w trybie NG+ i owszem ten BUG jest, lecz z ciekawości przed chwileczką włączyłem sobie save z poprzedniego przejścia gry bez NG+ i muzyka gra jak powinna, znakomity Percival śpiewa jak powinien śpiewać. :D Czyli jest to wina trybu NG+ jest zbugowany.
 
Zauważyłem istotną rzecz w sprawie z tym BUGIEM z muzyką. Otóż obecnie gram w trybie NG+ i owszem ten BUG jest, lecz z ciekawości przed chwileczką włączyłem sobie save z poprzedniego przejścia gry bez NG+ i muzyka gra jak powinna, znakomity Percival śpiewa jak powinien śpiewać. Czyli jest to wina trybu NG+ jest zbugowany.

Widzisz, ja zrobiłem to samo. I w przypadku Krzywychowych moczarów nic się nie zmieniło :)
 
Ja robie pozostale questy po zakonczeniu gry. Żadne NG+.
A moze ma to zwiazek z poziomem przeciwnikow? Jesli są to chłystki w porównaniu z Geraltem, to może Percivalowi nie opłaca się nawet zaczynac jojczyć, bo walka zaraz sie skonczy?? Musze sprobować znaleźć gdzies jeszcze kogoś mocnego.
 
Dziwne, u mnie bez NG+ jest wszystko okej. Na krzywuchowych moczarach, percival pięknie śpiewa aż się chce walczyć, na ng+ już faktycznie coś nie tak jest u mnie :D Chyba wyłączę ten NG+.
 
Top Bottom