[BUG] Łódka wpływa w pomost, da się wejść w zwłoki potwora, etc.

+
[BUG] Łódka wpływa w pomost, da się wejść w zwłoki potwora, etc.

Dość często zdarzało mi się że Geralt wchodził w zwłoki zabitego potwora, tak że wystawał np. od pasa w górę, chodził, zakręcał bez problemu.
Udało mi się też parę razy wpłynąć w pomost, raz trochę więcej łódki wystawało na środku pomostu, czasem mniej.

Takie niedoróbki przypominają, że to niestety tylko niedoskonała kopia świata i traci się klimat.
 
jak już zahaczamy o temat łódek to po użyciu łódek w KM wszsytkie sa odwrócone w strone lądu przodem to też nie można nimi wypłymnąć na jezioro jedynie w ląd i się blokują. jest to raczej bug. zastrzegam że z poczatku tak nie było dzieje się tak jak skorzystałem już z tych łódek i przeszedłem z Velen do KM to zespawniły mi sie na odwrót.
 
jak już zahaczamy o temat łódek to po użyciu łódek w KM wszsytkie sa odwrócone w strone lądu przodem to też nie można nimi wypłymnąć na jezioro jedynie w ląd i się blokują. jest to raczej bug. zastrzegam że z poczatku tak nie było dzieje się tak jak skorzystałem już z tych łódek i przeszedłem z Velen do KM to zespawniły mi sie na odwrót.

NIe możesz wycofać na wstecznym ? nie czaje jak nie można wypłynąć ?
 
Top Bottom