Bug lub skomplikowane misje Keira Metz/Hjamar

+
Bug lub skomplikowane misje Keira Metz/Hjamar

Witam. Doszedłem do ważnego wątku fabuły gdzie muszę zebrać ekipe przeciwko Dzikiemu Gonowi. Niektóre postacie chcą prośbę za prośbę. Mam problem z Keirą , a misja brzmi - Pomóż Keirze uporać się z jej sprawami w Velen. Misja jest oznaczona na niej i nie ma żadnego tropu , żeby tą misję przejść. Druga misja brzmi - Pomóż Hjamarowi w jego wyprawie na giganta z undvik. Tego akurat nigdzie nie ma ... Proszę pomóżcie , bo 3 dzień już nie gram w Wiedźmina :/ Albo administracje CD Project.

 
Witam. Doszedłem do ważnego wątku fabuły gdzie muszę zebrać ekipe przeciwko Dzikiemu Gonowi. Niektóre postacie chcą prośbę za prośbę. Mam problem z Keirą , a misja brzmi - Pomóż Keirze uporać się z jej sprawami w Velen. Misja jest oznaczona na niej i nie ma żadnego tropu , żeby tą misję przejść. Druga misja brzmi - Pomóż Hjamarowi w jego wyprawie na giganta z undvik. Tego akurat nigdzie nie ma ... Proszę pomóżcie , bo 3 dzień już nie gram w Wiedźmina :/ Albo administracje CD Project.


Bo ty masz zaznaczoną misję "towarzysze broni"(czy jakoś tak) żeby Ci poprawnie zaznaczyło te zadania musisz w zadaniach pobocznych znaleźć zadania dotyczące Keiry i Hjalmara i je zaznaczyć tam, wtedy będziesz miał znacznik na mapie oznaczony poprawnie.
 
Kolega ma ten sam problem, bo zrobił misję z kagankiem, a potem gdy Keira oddała kaganek do jakiegoś questa, to teraz przepadł a w opcjach dialogowych jest rozmowa bodajże "po co ci ten kaganek"
 

Similar threads

Top Bottom