[BUG] Miecze i Pierogi + Przysługa dla Radowida

+
Status
Not open for further replies.
[BUG] Miecze i Pierogi + Przysługa dla Radowida

Mam problem z dwoma dość poważnymi błędami, całkowicie uniemożliwiającymi mi wykonanie zadań, a w przypadku drugim nawet kontynuacji gry. Pisze tutaj, gdyż nigdzie nie znalazłem rozwiązań tych problemów, a i moje pomysły się już wyczerpały.
1. Otóż w misji "Miecze i Pierogi", już po negocjacjach z Cyną, pojawiają się bandyci, którzy mają -1 poziom oraz brak pasków zdrowia, a walka z nimi jest niemożliwa. Korzystanie ze znaków, mieczy, petard, czegokolwiek nie przynosi rezultatów.
2. Po wykonaniu zadać "Dorwać Juniora", gdy wychodzę już z jego kryjówki w Oxenfurcie, pojawiają się Redańczycy, którzy zabierają mnie do Radowida, niestety po rozmowie, w której mam oddać broń coś się blokuje i Geralt po prostu stoi w teksturach. Idzie zrobić jedynie kilka kroków w kazdą stronę i rozglądać się, jednak kompletnie nic nie widać.

Ktoś miał podobnie, albo może poradzi coś?
 
Nic, a nic. Dopiero co kupiona podstawka W3 i wczoraj spatchowane do aktualnej wersji (swoją drogą dziwne, że to właśnie po patchu pojawiły mi się takie poważne błędy xD).
 
No tak to wygląda z aktualizacjami - o tym, że psuły coś innego było już wcześniej omawiane. Tak czy siak, weryfikowałeś pliki w GOG Galaxy?
 
Któraś weryfikacja z kolei wreszcie pomogła. Naprawiły się te i kilka innych mniejszych błędów. Dziwne, ale temat można zamknąć, dzięki za pomoc ;]
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom