[BUG] Misja: Bilet Wstępu

+
*SPOILERY*

Witam, przy tworzeniu wybrałem że chce aby moja postać w przeszłości była z Korp. Robiąc misje Bilet Wstępu pojawiła się dziwna sytuacja. Pojechałem do Maelstrom. Przed wejściem do lokacji spotkałem się z Meredith Stout, powiedziałem że nie znam tego agenta którego przetrzymywali w wozie oraz wziąłem od niej wirusa ale go usunąłem. Później poszedłem do All Foods, podczas spotkania z Roycem powiedziałem że zapłacę mu za pomocą tej karty co dostałem od Stout, najechał nas Militech i ekipa Royce-a pomogła nam uciec. Po strzelaninach doszedłem do końcowego etapu tej misji czyli Ucieknij z All Foods. Po kilku próbach pokonałem te 2 mechy co są na końcu i zająłem się zbieraniem przedmiotów które leżały w tym pomieszczeniu. Następnie mając wszystko, chciałem uciec z All Foods ale drzwi były zamknięte a Jackie Welles bez jakiegokolwiek problemy przeszedł przez zamknięte drzwi i kontynuował misje. Przez co musiałem dodatkowo kilka razy powtarzać ten etap poprzez wczytywanie zapisu który był przed walką z tymi mechami(gram na najtrudniejszym poziomie trudności). Jak w końcu drzwi się jakimś cudem otworzyły i mogłem wyjść, pojawił się ten agent z Militech którego Stout trzymała w wozie. Po zakończeniu tej misji pogadałem z Welles-em i nagle obok mnie pojawił się Dum Dum który jak gdyby nic wsiadł ze mną do mojego samochodu i od tamtego momentu towarzyszy mi przy każdej misji xD Na szczęście przeciwnicy nie reagują na niego,on też ich nie atakuje jedynie chodzi za mną ale czasem potrafi przyblokować mi przejście. Poniżej screenshoty. Ktoś wie czy da się go pozbyć czy już do końca gry będzie mi towarzyszył?
 

Attachments

  • zdj1.png
    zdj1.png
    3.7 MB · Views: 150
  • zdj2.png
    zdj2.png
    3.5 MB · Views: 124
  • zdj3.png
    zdj3.png
    987 KB · Views: 119
  • zdj4.png
    zdj4.png
    930.6 KB · Views: 114
  • zdj5.png
    zdj5.png
    908.8 KB · Views: 113
Top Bottom