[BUG] Misja główna: Skok na głęboką wodę

+
1607716819597.png


Jak na zdjęciu podczas misji po dostaniu się na dach w samolocie Saburo Arasaki znajduję się coś jakby komputer z możliwością interakcji co sygnalizuje wykrzyknik, lecz nie ma możliwośći aby z niego skorzysać, nie wiem czy ma to jakiś wpływ na przebieg zadania czy to olać i lecieć dalej :)
 
nomad > skok na gleboka wode part 1

po rozmowie z dexterem nie da sie wsiasc do auta bo go nie ma.(taxi)
jest npc opiera sie o puste pole. prubowalem szybkiej lokalizacij , czekania i ladowania gry odnowa takze porównywałem pakiet moj z tym ze steam.
mozna powiedziec ze utknąlem w fabule.
nie mam zapisanej gry zaraz z przed wiec chyba bd musiał zaczac grac od nowa?
 

Attachments

  • 131315746_243901113916775_940007121572105371_n.jpg
    131315746_243901113916775_940007121572105371_n.jpg
    11.1 KB · Views: 80
Last edited by a moderator:
Grając natrafiłem na bug, który nie pozwala mi dalej postępować za główną misją. Drzwi się zacięły, Jackie wszedł do środka przez nie, ja nie miałem jak, bo były zablokowane. Zamieszczam krótki filmik, który opisuje całą tę sprawę. Prosiłbym o jakiś fix do tego.

 
Miałem podobny problem, pomogło wyprzedzenie Jackiego i drzwi się otwierały. Ale zauważyłem że drzwi raz się otwierają, a raz nie.
 
Próbowałem już tego. Nic to nie dało.

EDIT: Znalazłem rozwiązanie, które pomogło na mój problem. Wyczytane gdzieś na reddit. Mam wersję z GOG. Uruchomienie gry w trybie offline pomogło rozwiązać wszelakie bugi w grze. Po prostu odłączyłem Internet. Już 14h na zegarze i nie natrafiłem na żaden bug!! Jedynie takie maluteńkie, kosmetyczne, które nijak nie wpływają na rozgrywkę. Spróbujcie sami. Może i wam pomoże. Załączam zrzut ekranu z dowodem, że gra ma się świetnie.
Bez tytułu.png
 
Last edited:
Top Bottom