[BUG] Nie da się zakończyć rozmowy z Keirą w Kaer Morhen [SPOILER]

+
[BUG] Nie da się zakończyć rozmowy z Keirą w Kaer Morhen
Bug, trzeba naprawić w następnym patchu.

Już po powrocie do Kaer Morhen, quest prowadzi nas do sali głównej warowni. Tam siedzi sobie Keira otoczona iluzją. Pierwsza rozmowa to powitanie, druga rozmowa pozwala nam z nią pohandlować.

Po sekwencji handlu pojawia się niestety problem, ponieważ nie można wrócić do rozmowy. Nie pojawiają się opcje dialogowe do wyboru. Efektem tego jest wgapianie się w Keirę, która czesze sobie włosy. I to wgapianie się z bardzo "filmowego" kąta. Niestety nie da siew żaden sposób kontynuować rozgrywki. Zakończenie rozmowy jest możliwe tylko przez siłowe wyłączenie gry, bo do menu też nie można się dostać.

Ktoś z programistów zapomniał pewnie jakiejś kropki w bardzo newralgicznym miejscu kodu ;)

Miło by było poprawić błędy jeszcze przed wydaniem dodatków, bo ze względu na różne bugi nie byłem w stanie wykonać 4 zadań, w tym teoretycznie najtrudniejszego zlecenia wiedźmińskiego w grze.
 
Hmm... o ile pamiętam, miałem podobny problem. Jednak kiedy spróbowałem strzałkami przewinąć dostępne (choć niewidzialne) opcje dialogowe, te się magicznie pojawiły :)
 
Top Bottom