Bug Niedźwiedź i Morkvarg

+
Bug Niedźwiedź i Morkvarg

Witam,

Chciałbym przedstawić pewien błąd w rozgrywce.

Bug występuje, gdy w rzędzie znajduje się 8 jednostek, wśród nich MORKVARG i rozmieszczam ZIELARKA HEYMAEY w tym rzędzie jako 9-tą jednostkę wyciągając WŚCIEKŁY RYK, którym niszczę MORKVARG próbując rozmieścić niedźwiedzia w tym rzędzie.

A więc kolejność wydarzeń obrazuje się następująco:
Gdy rozmieszę ZIELARKA HEYMAEY rząd zostaje zapełniony. Niszcząc MORKVARG rząd posiada 8 jednostek, więc mogę rozmieścić Niedźwiedzia w tym rzędzie, jednak MORKVARG wraca na pole bitwy przed rozmieszczeniem niedźwiedzia.
Misiek nie znajduje swojego miejsca w rzędzie i ląduje na cmentarzu, jednak gra się zawiesza.
Sytuację można odtworzyć w treningu.

Załącznik graficzny poniżej poniżej.

Dziękuję za uwagę.
 

Attachments

  • photo210044.jpg
    photo210044.jpg
    195.8 KB · Views: 28

Alicja.

CD PROJEKT RED
Cześć!

Powinieneś mieć możliwość umieszczenia Niedźwiedzia w innym rzędzie. Jeśli inne rzędy również są pełne, to misiek faktycznie wyląduje na cmentarzu. Gra jednak nie powinna się zawieszać.

Czy mógłbyś nagrać filmik z tej sytuacji?

Edit: Gra mogła się też zawiesić jeśli zbyt szybko próbowałeś postawić Niedźwiedzia w miejscu Morkvarga, które, jakby nie patrzeć, pozostawało zajęte.
 
Last edited:
Jest oczywiście możliwość rozmieszczenia niedźwiedzia w innym rzędzie. Łatwo też tego buga uniknąć. Pomimo tego chciałem zgłosić istnienie takiej sytuacji :)
Problem polega na kolejności wydarzeń - Morkvarg nie powróci na pole bitwy aż nie rozmieszczę niedźwiedzia (moment wyboru rzędu i miejsca), a gdy określę jego pozycję (zatwierdzając LPM), najpierw wskakuje Morkvarg a następnie Niedźwiedź(w tym przypadku próbuje on wcisnąć się na 10 miejsce w rzędzie).

Spróbuję nagrać filmik, ale może to trochę potrwać.

Edit:
Kolejność wydarzeń się zmieniła, (wczoraj, tj. 09.05.18) Morkvarg wskakiwał dopiero po rozmieszczeniu niedźwiedzia. Teraz niezależnie potrzeba mu kilku sekund, jednak gra i tak się zawiesi, jeśli spróbujemy najpierw umieścić niedźwiedzia.

Mam problem z załączeniem filmu. Jest opcja aby wysłać go inną drogą?
 
Last edited:

Alicja.

CD PROJEKT RED
Velvett;n10919351 said:
Mam problem z załączeniem filmu. Jest opcja aby wysłać go inną drogą?

Spróbuj wgrać na jakiś hosting albo yt i zamieść linka.
 
Top Bottom