(bug) Po patchu 1.07 brak możliwości ukończenia zlecenia "Najgroźniejszy potwór na skellige"

+
(bug) Po patchu 1.07 brak możliwości ukończenia zlecenia "Najgroźniejszy potwór na skellige"

Po patchu nie da się
zabić wilkołaka..... Proszę zwrócić na to uwagę.
 
Po patchu 1.08 bez zmian nadal zadanie zbugowane. Na PC już przed patchem 1.08 wyszedł fix, a na konsolach oczywiście kupa...
 
Dopisuje się pod tym postem obiema rękami i nogami - quest o którym mowa w tytule jest zbugowany i nie da się go skończyć. Po zabiciu wilkołaka on teleportuje się w stałe miejsce i zaczyna niekończącą się pętle z animacją wycia, pokonanie reszty przeciwników nic nie daje, wczytanie od nowa zapisów gry sprzed i po wykonania zadania nic nie zmieniają, wyłączenie i włączenie gry to samo, odsunięcie się z miejsca też nic nie zmienia i medytacja, pewnie się domyślacie, też nic nie daje. Czy ktoś byłby w stanie to naprawić? Co prawda ja już grę skończyłem, ale na przyszłość dla innych. Oczywiście posiadam najnowszą aktualizację 1.08
 
Wiadomo coś czy wychodzi patch pod tym kątem ? tylko tam misja mi zostala do zrobienia z pobocznych :/
 
najgroźniejszy potwór na skellige BUGG

Chodzi o problem z misją najgroźniejszy potwór na skellige na ps4, nie mogę zabić wilkołaka, i zdobyć Platyny teraz i nie wiem co robić
 
Poprawili tyle błędów gdzie o niektórych nawet nie słyszałem, a buga w zadaniu którego mają wszyscy naprawić nie mogą.
 
Brak zmiany po patchu 1.10. Do tego fatalny spadek wydajności grafiki w tym miejscu. Czy ktoś z CDPR to czyta?
 
Patch 1.10 usuwa z gry AA (Antyaliasing) z roślin i obiektów przez co gra wygląda jak na ustawieniach LOW na PC!
Przywróćcie AA w grze na PS4!
 
Top Bottom