[BUG] - Podejrzenie cyberpsychozy: Krwawy rytuał

+
14.04.2021 - BRAWO!!! W końcu naprawione!!! :D
-------------------------------------------------------------------------------------

Kiedy naprawicie tego questa? Z wanny nie wychodzi cyberprzestępca i dzięki temu nie da się odblokować 2 osiągnięć... Wykończyć ostatniego cyberprzestępcy - po pierwsze, a po drugie wykonać wszystkich zadań w dystrykcie. Wiem, że można wykonać questa wczytując jakiś stary save i kombinować z kolejnością przeszukiwania ciał, ale komu by się chciało cofać o 30 godzin gry...
 

Attachments

  • cpbug3.png
    cpbug3.png
    4.6 MB · Views: 307
  • krawawy rytuał.jpg
    krawawy rytuał.jpg
    295.3 KB · Views: 96
Last edited:
Kiedy naprawicie tego questa? Z wanny nie wychodzi cyberprzestępca i dzięki temu nie da się odblokować 2 osiągnięć... Wykończyć ostatniego cyberprzestępcy - po pierwsze, a po drugie wykonać wszystkich zadań w dystrykcie. Wiem, że można wykonać questa wczytując jakiś stary save i kombinować z kolejnością przeszukiwania ciał, ale komu by się chciało cofać o 30 godzin gry...

Mam dokładnie taką samą sytuację i jest ona irytująca.
 
Kiedy naprawicie tego questa? Z wanny nie wychodzi cyberprzestępca i dzięki temu nie da się odblokować 2 osiągnięć... Wykończyć ostatniego cyberprzestępcy - po pierwsze, a po drugie wykonać wszystkich zadań w dystrykcie. Wiem, że można wykonać questa wczytując jakiś stary save i kombinować z kolejnością przeszukiwania ciał, ale komu by się chciało cofać o 30 godzin gry...
a ja mialem ok
 
U mnie było ok i nic nie kombinowałem:shrug: Trzeba dokładnie przeskanować teren w poszukiwaniu wskazówek i wejść w krąg przy wannie, a następnie z niego wyjść. Questy w dystrykcie też mam już wszystkie ukończone:beer:
 
U mnie było ok i nic nie kombinowałem:shrug: Trzeba dokładnie przeskanować teren w poszukiwaniu wskazówek i wejść w krąg przy wannie, a następnie z niego wyjść. Questy w dystrykcie też mam już wszystkie ukończone:beer:
Potwierdzam. Dopiero jak znajdzie się wszystko co zostało przewidziane, zadanie rusza
 
A kiedy przeskanowane jest wszystko, odczytana drzazga, w różnych godzinach a nawet wlazłem na belki 30 m nad zadaniem i nic? Zadanie jest zbugowane - u jednego zadziała bo robisz wszystko jak zakładał producent a w przypadku innej kolejności zadanie staje nieukończone.
 
A kiedy przeskanowane jest wszystko, odczytana drzazga, w różnych godzinach a nawet wlazłem na belki 30 m nad zadaniem i nic? Zadanie jest zbugowane - u jednego zadziała bo robisz wszystko jak zakładał producent a w przypadku innej kolejności zadanie staje nieukończone.
Potwierdzam. Ja też nie spieszyłem się, wszystko po kolei i lipa. Ciśnienie mi skoczyło i wrzuciłem typa do hasioka no i teraz padaczka. Bug jest poważny bo nie pozwala na ukończenie misji. Może łaskawie ktoś w końcu weźmie się za to.
 

Juffi

Forum regular
podłączam się ... ja sobie zbugowałem sam ;) wędrując w pobliżu dałem "atak wirusowy" na ziomków w kręgu i pobiegłem dalej do wiodącej misji ... jak wróciłem po jakimś czasie (kilkanaście h ) to niestety nic się już nie dało zrobić Jony siedzi na jednym z boxów , spędziłęm godzinę na skany każdy milimetr ;) .. i nic się dalej nie dzieje ... no nic olać jak to się mówi ,
i tak pewnie jeszcze dzisiaj zacznę wszystko od nowa ;) po ukończeniu
5 scenariuszy ( Rogue , Panam , Arasaka , spoiler , + dowolny z pierwszej dwójki jako Jony )
BTW misje poboczne , kontrakty można ukończyć po skończeniu fabuły .
 
Last edited:
To samo. Mimo zeskanowania wszystkich rzeczy z lodówki nikt nie wychodzi

dodam, że dotyczy to już wszystkich zadań gdzie trzeba skanować zarówno pobocznych jak i watku fabularnego.
 
Last edited:
Ogólnie to miałem ten sam problem i zadanie ruszyło, gdy drugi raz przeczytałem drzazgę z ciała tego żyjącego typka. Chyba nazywała się "Wszystko gotowe" albo jakoś tak. Nie wiem czy to pomoże, ale u mnie zadziałało.
 
Kolejność jest ważna tutaj, chociaż to chyba nie jest zamierzone.
Do ciała leżącego za skrzynką, na której siedzi Jaśko, trzeba iść na końcu.
Edit. Przynajmniej u mnie to zadziałało.
 
trzeba sprawdzić wannę, ale normalnie domyślnie F, bez skanu, a potem ciało które znajduje się bliżej betonowej ściany, tak samo, przyciskiem F, chyba to aktywuje komentarz Silverhanda, i cyberpsychopatkę.
 
Też miałem problem. Na szczęście wczytałem save przed skanowaniem i za drugim razem ruszyło.
Aż za często używam szybkiego zapisu xd
 
Też miałem ten problem. Mankament jest taki, że nie zawsze zalicza zabicie i sprawdzenie kultysty przy, którym jest drzazga i on jest problemem. Faktycznie w momencie gdy mi zaliczało questa, sprawdzałem jako pierwszą wannę i potem gościa przy pojemniku na którym siedzi JS. Nie wiem czy ma to znaczenie ale przez pierwsze 15-20 podejść właziłem do miejsca rytuału od tyłu po dachach co powodowało, że JS nie pokazywał się od razu tylko jak już sprawdziłem wszystko w okolicy rytuału. Jak wszedłem od frontu "jak książka pisze" to już nie było problemu.
 
No coż, za pierwszym graniem poszło bez problemu a teraz przy drugim przechodzeniu 1.5h kombinowałem to co wy piszecie. Jak dla mnie to tu chodzi o interakcje z Johnnym bo do lokacji pojawiłem się nie wjazdem ale zeskoczyłem z budynków (takie łażenie z wszczepem skoku to pikuś). W tym przypadku Johnny pojawia się tylko raz, na skrzyni przy robotniku co to odpala całą akcję z lodówką, ale dopiero jak do robotnika podejdziemy. Były po drodze jeden lub dwa zwarcia w optyce, jakby baba miała wyjść ale zonk.
Jak odpaliłem wcześniejszy save i podjechałem do lokacji po Bożemu jak nawigacja pokazała, to najpierw Johnny pojawia się przy wejściu na teren, telefon od Reginy, pierwsza gadka z Johnnym (wcześniej jej nie było) i wchodzimy. Przeszukanie (nie wiem czy kolejność ma znaczenie) ale było więcej komentarzy V co do oglądanego terenu. Przeszukałem teren i zanim podszedłem do robotnika pułapki to Johnny pojawił się już na skrzyni zanim tam cokolwiek sprawdziłem, jakby wołając żeby tam coś sprawdzić. Dopiero wtedy wszedłem w interakcję z ciałem robotnika i psychotyczka wyszła z lodówki.
Jak dla mnie zadanie zabugowane, rzeczywiście mogliby z tym coś zrobić :) Bo jak dla mnie największy problem to to, że nie mam ogólnie za dużo czasu na gre a przez coś takiego 2h grania i pchnięty jeden quest. Wcześniejsze przykłady bugów i niedociągnięć jakoś nie psuły rozgrywki, a ten w moim przypadku strasznie irytujący :)
 
Last edited by a moderator:
Aktualizacja 1.1 no i oczywiście błąd nadal nie naprawiony - jak widać to forum jest bezużyteczne...
cyberpsychoza.jpg
 
Top Bottom