[BUG] - Podejrzenie cyberpsychozy: Krwawy rytuał

+
Żałuję, że kupiłem tą grę po tym co ta firma wyprawia. Mam nadzieję, że jakaś inna ją przejmie i zamknie, tak jak to zrobiono z wieloma innymi w przeszłości.
 
Mam ten sam problem. Rozpoczęcia zadania od nowa nie zawsze działa. Trzeba było ruszyć questa przed otrzymaniem komunikatu. Problem się robi, gdy skanujemy w innej kolejności niż zamierzona przez twórców.
 
Ja również potwierdzam istnienie tego buga. Pomogło dopiero wczytanie gry zapisanej przed wizytą w miejscu kultu. Niestety nie obeszło się bez kolejnej wtopy. Po tym jak zrobiłem cyberpsycholce reset wciąż słyszałem te jej sapanie.
Mimo ukończenia misji i pomimo oddalenia się z miejsca, w którym ją unieszkodliwiłem głos wciąż mnie prześladował. Chyba, że to miało tak być? Głosu w mojej głowie pozbyłem się dopiero gdy wróciłem do apartamentu V, poszedłem spać, zapisałem a następnie wczytałem grę (fix znalazłem na anglojęzycznej wersji forum.)
 
Za pierwszym razem się zbugowało. Za drugim przeszło.
Kroki miałem następujące:
Wchodząc na teren Silverhand zagadał o fajnej okolicy. Zobaczyłem zdychającego Kultystę Maelstormu. Jak padł, podniosłem z niego graty i notatkę. Rozszyfrowałem. Kolejny krok to przeszukanie. Zacząłem od ów kapłana, następnie od zakrwawionego dywany i ziomka na nim. Następnie flaki w worku przy śmieciach. Pojawił się Silverhand na skrzyni, podszedłem i zeskanowałem rozciętego typka leżącego obok i Silver oznajmił by się obejrzeć. W wannie siedziała Zaria Hughes (nie skanowałem wcześniej wanny). Później już z górki, kilka strzałów z rewolweru z opcją nie zabijania i dziewczyna poszła spać.
 
@tomuniek, na problemy z dźwiękiem (brak dźwięku u NPC, zapętlone dźwięki tła) pomaga restart gry. Na jakiej grasz platformie? Na Xbox trzeba wcisnąć guziczek Xbox, w menu zadań wybrać grę, hamburger menu -> zakończ. Inne opcje nie działają, bo gra jest tylko usypiana
 
Aktualizacja 1.2 no i oczywiście błąd nadal nie naprawiony. Wczytanie i zapisanie i znowu wczytanie nic nie daje.
 
Top Bottom