[BUG] Przysługa dla Radowida

+
[BUG] Przysługa dla Radowida

Otóż po wyeliminowaniu
Skurwiela juniora
i wyjsciu z jego włości nie odpalił mi się skrypt, w którym redańscy żołnierze informują nas, że król ma do nas sprawę.
Szukałem pomocy na angielskim forum i tam też sporo osób ma ten problem.

Na razie zrobię wszystko co się da do momentu, w którym część questów zostaje niechybnie zakończona, jednak bez tego questa prawdopodobnie nie będzie
spotkania z Talarem i zabojstwa Radka
 
Przyłączam się do prośby o fix'a. U mnie też ten quest się nie aktywował, po skończeniu poprzedniego questa. Być może dlatego, że użyłem fast travel (przy użyciu debug console: AllowFT(1) ), zamiast wyjść z rezydencji . Być może dla tego skrypt nie zadziałał. Teraz błąkam się po Oxenfurcie i żaden z żołnierzy redańskich nie chce do mnie zagadać i wziąć mnie do króla Radowida...
 
Mi za to po wyjsciu z rezydencji Skurwiela odpala sie quest "Przysługa dla Radowida". Najpierw mam krotka animacje z zolnierzami a potem pojawiam się wewnątrz modelu statku - dosłownie cały ekran zasłaniają mi tekstury statku - niby moge sie rozgladac i porusac ale i tak nic nie widze (jak na zalaczonym obrazku)

 

Attachments

  • Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    179.2 KB · Views: 97
dziwne przechodziłem to dzisiaj i u mnie nie ma takiego problemu

---------- Zaktualizowano 19:59 ----------

Przyłączam się do prośby o fix'a. U mnie też ten quest się nie aktywował, po skończeniu poprzedniego questa. Być może dlatego, że użyłem fast travel (przy użyciu debug console: AllowFT(1) ), zamiast wyjść z rezydencji . Być może dla tego skrypt nie zadziałał. Teraz błąkam się po Oxenfurcie i żaden z żołnierzy redańskich nie chce do mnie zagadać i wziąć mnie do króla Radowida...
tak to dla tego że sie teleportowałeś konsolom skrypt który aktywuje ten quest uruchamia sie jezeli normalnie wyjdziemy przez brame z posiadłości juniora
 
Top Bottom