[BUG] Represje w Novigradzie I

+
Witam, mam problem, niedawno wróciłem do Wiedźmina 3 z chęcią zrobienia go na 100% i utknąłem na zadaniu Represje w Novigradzie I. Mianowicie na Moście św. Grzegorza, gdzie nie dzieje się nic w zaznaczonym obszarze, poszukałem i dowiedziałem się że powinna być tam krzycząca kobieta której pomimo restartów, medytowania w okolicy i sprawdzania plików, dalej się nie pojawia. Czy jest jakiś sposób aby się tam pojawiła?
 
Witam, mam problem, niedawno wróciłem do Wiedźmina 3 z chęcią zrobienia go na 100% i utknąłem na zadaniu Represje w Novigradzie I. Mianowicie na Moście św. Grzegorza, gdzie nie dzieje się nic w zaznaczonym obszarze, poszukałem i dowiedziałem się że powinna być tam krzycząca kobieta której pomimo restartów, medytowania w okolicy i sprawdzania plików, dalej się nie pojawia. Czy jest jakiś sposób aby się tam pojawiła?
Represje w Novigradzie stają się dostępne dopiero po ukończeniu zadania Kwestia życia i śmierci.
 
problem taki że jak widać zadanie to mam skończone
 

Attachments

  • bbb.PNG
    bbb.PNG
    151.3 KB · Views: 92
Tak też myślałem, ale wolałem na wszelki wypadek napisać najbardziej oczywistą odpowiedź. Możesz spróbować zrobić Represje w Novigradzie I/II i dopiero wtedy poszukać kobiety na moście. Nie powinno to mieć znaczenia, ale warto chociaż spróbować. Jeżeli dalej nie będzie się nic działo to zawsze możesz porobić trochę innych questów i wrócić na za jakiś czas.
 
niestety po skończeniu wielu innych misji pobocznych kobieta dalej się nie pojawia a misja zostaje niemożliwą do kontynuowania
 
niestety po skończeniu wielu innych misji pobocznych kobieta dalej się nie pojawia a misja zostaje niemożliwą do kontynuowania
Skoro tak to możliwe, że jest to bug. Inne możliwości jakie tutaj jeszcze widzę to popchnąć fabułę do przodu i zobaczyć co się stanie(ponownie, nie sądzę żeby miało to jakieś znaczenie, ale warto spróbować wszystkiego). Jeżeli nic to nie da to można spróbować zweryfikować pliki na Steam/GOG zależnie od tego na czym grasz. Ewentualnie jeżeli są zainstalowane jakieś mody to wyłączyć je na czas próby uruchomienia questa.
 
Fabułę skończyłem, modów nie mam a weryfikacja plików nie pomogła, cóż chyba nie zostaje mi nic innego niż po prostu ponowne przejście gry i przejście tego zadania tam, dziękuję za pomoc
 
Top Bottom