[BUG] Rynsztunek szkoły wilka

+
U mnie to samo. Nie mogę otworzyć skrzyni. Jest tylko list z przeprosinami, nie ma drugiego kryształu. Wersja 1.6, zainstalowane wszystkie dodatki...
Nie rozumiem tylko, jak ten problem może istnieć od 2015 roku! Gra coraz mniej mnie zachwyca.

Niestety muszę to dodać - następne produkty tej firmy będę omijał szerokim łukiem.
 
Last edited:
Mam zainstalowane takie dodatki: Krew i Wino, Serca z kamienia i nowe zadania takie jak: Zaginieni górnicy, Złoto głupców, Jak kot z wilkiem, a także poszukiwania Rynsztunek szkoły wilka i takie dodatki Zestaw bród i fryzur, Zestaw Skelligijskiego Rynsztunku.
To wszystko , oczywiście wersja 1.60.
 
Bez otwarcia skrzyni i przeczytania tej notatki ze środka nie da się nic zrobić. U mnie ten bug tez występuje. Jak nie przeczytasz to nie ma kryształu na zewnątrz na rusztowaniu i nic nie zdzialacie dalej. Za to jest inny bug. Jak zapiszecie gre stojąc koło szkieletu, po wczytaniu gry możecie brać ten miecz z trupa tj. "wyrzut sumienia" w nieskończoność a później upchnąć np 10x razy za niemałą sumkę
 
Bez otwarcia skrzyni i przeczytania tej notatki ze środka nie da się nic zrobić. U mnie ten bug tez występuje. Jak nie przeczytasz to nie ma kryształu na zewnątrz na rusztowaniu i nic nie zdzialacie dalej. Za to jest inny bug. Jak zapiszecie gre stojąc koło szkieletu, po wczytaniu gry możecie brać ten miecz z trupa tj. "wyrzut sumienia" w nieskończoność a później upchnąć np 10x razy za niemałą sumkę
ja nie miałem Buga może dlatego że robiłem wszystko po koleji jak był w zadaniu - według listy
 
Top Bottom