[BUG] Rynsztunek szkoły wilka

+
[BUG] Rynsztunek szkoły wilka

Witam
Wczoraj pobrałem DLC z poszukiwaniami szkoły wilka i natknąłem się na bardzo złośliwy błąd. Mianowicie kiedy rozpoczynałem poszukiwania w Kaer Morhen, udałem się do opuszczonej wieży sygnałowej. Kiedy wszedłem po drabinie na drewniane "rusztowanie" zobaczyłem pod ścianą srebrną skrzynie. I tutaj zaczynają się schody.
Doskonale wiem, że w tej skrzyni znajdują się notatki, które doprowadzą mnie do podstawowych schematów pancerza. Tylko w żaden sposób nie potrafię tej skrzyni otworzyć! Nawet używając wiedźmińskich zmysłów Geralta ta skrzynia nie jest podświetlona na żółto.
Nawet po odpaleniu gry ponownie problem się nie rozwiązuje. Więc już zdesperowany poszedłem szukać pomocy tutaj. Ktoś miał podobny problem? Jak było kiedy wy przechodziliście tą misje? Co robić?
 
Last edited:
Próbowałem nawet przejść do tej jaskini na około, i prawie by mi się to udało gdyby Geralt potrafił się wspinać na skały. Ale koniec końców nawet po ponownym uruchomieniu konsoli skrzynia cały czas próbuje być niewidzialna...
Jaki może być problem? Czy DLC na innych konsolach działa bez zarzutu? Czy tylko ja mam takiego wyjątkowego pecha? Proszę pomóżcie.
 
@AtomPL

Robiłem to zadanie dzisiaj i ta skrzynia tam nie jest istotna.
Zbieramy tylko ten jeden schemat ze skrzyni obok i zadanie sie aktualizuje.
 
Sprawdziłem wszystkie skrzynie, które da się otworzyć i tam nie ma żadnego schematu. Sprawdziłem z ciekawości tą misje u kolegi na PC i tam działa bez zarzutu. Nie wiem na czym polega problem.
 
Witam
Wczoraj pobrałem DLC z poszukiwaniami szkoły wilka i natknąłem się na bardzo złośliwy błąd. Mianowicie kiedy rozpoczynałem poszukiwania w Kaer Morhen, udałem się do opuszczonej wieży sygnałowej. Kiedy wszedłem po drabinie na drewniane "rusztowanie" zobaczyłem pod ścianą srebrną skrzynie. I tutaj zaczynają się schody.
Doskonale wiem, że w tej skrzyni znajdują się notatki, które doprowadzą mnie do podstawowych schematów pancerza. Tylko w żaden sposób nie potrafię tej skrzyni otworzyć! Nawet używając wiedźmińskich zmysłów Geralta ta skrzynia nie jest podświetlona na żółto.
Nawet po odpaleniu gry ponownie problem się nie rozwiązuje. Więc już zdesperowany poszedłem szukać pomocy tutaj. Ktoś miał podobny problem? Jak było kiedy wy przechodziliście tą misje? Co robić?
A może byście poczekali na oficjalną premierę tych DLC na PS4. Mają problemy techniczne z ubiorem Triss, to może z tym też jest jakiś zgrzyt. Nie bez powodu nie da się tego ściągnąć ze sklepu z poziomu konsoli.
 
Sprawdziłem wszystkie skrzynie, które da się otworzyć i tam nie ma żadnego schematu. Sprawdziłem z ciekawości tą misje u kolegi na PC i tam działa bez zarzutu. Nie wiem na czym polega problem.

Jak nie wiesz na czym polega problem skoro piszesz coś o bugu.
Wiem o jaką skrzynię ci chodzi bo też z nią się bawiłem ale schemat jest w innej skrzyni.
Musi być bo mam wsio zrobione i zadanie poszło do zaliczonych.

A może byście poczekali na oficjalną premierę tych DLC na PS4. Mają problemy techniczne z ubiorem Triss, to może z tym też jest jakiś zgrzyt. Nie bez powodu nie da się tego ściągnąć ze sklepu z poziomu konsoli.

Co ?
Jak te wszystkie DLC są już na PS 4 dostępne.

Edit:

Jednak bug z tą skrzynia.
Zawała trochę :/
 
Last edited:
Wczoraj wieczorem sprawdzałem i nie miałem do pobrania żadnych nowych DLC. Ostatnie mam z wyglądem kart do gwinta. Jakiś problem u mnie, czy tego jeszcze nie ma w PS Store?
 
Wczoraj wieczorem sprawdzałem i nie miałem do pobrania żadnych nowych DLC. Ostatnie mam z wyglądem kart do gwinta. Jakiś problem u mnie, czy tego jeszcze nie ma w PS Store?

Dziś jest dopiero aktualizacja PSS więc raczej się powinny pojawić i ile nie będą mieli znowu problemów :-/
 
Z tym nie miałem problemu ale za to mam inny .Mapy na wyśmienity IV rynsztunek kupujemy w nowigradzie u płaterza tyle że po ich przeczytaniu nie dodaje się misja o poszukiwaniu schematów to samo mam z wyśmienitym rynsztunkiem niedzwiedzia.
 
Mam podobny problem co AtomPL - skrzynia w której teoretycznie powinny być notatki niezbędne fdo wykonania zadania jest nieaktywna, jak rozwiązać ten porblem ?
 
Ja już sobie poradziłem,sprzedałem mapy i je odkupiłem po przeczytaniu poszukiwania się uaktualniły.A próbowaliście pobrać jeszcze raz te DLC?
I mam szybkie pytanie pobrałem zestaw skelligijskiego rynsztunku i w moich dodatkach zamiast ładnej ikony jest szary kwadrat z krzyżem i napisem PLACEHOLDER też tak macie czy u mnie się coś skrzaczyło :)
 
Last edited:
Ja już sobie poradziłem,sprzedałem mapy i je odkupiłem po przeczytaniu poszukiwania się uaktualniły.A próbowaliście pobrać jeszcze raz te DLC?
I mam szybkie pytanie pobrałem zestaw skelligijskiego rynsztunku i w moich dodatkach zamiast ładnej ikony jest szary kwadrat z krzyżem i napisem PLACEHOLDER też tak macie czy u mnie się coś skrzaczyło :)

U mnie nie ma już tego DLC Wilk w PS Store
I też mam dziwny obrazek z napisem PLACEHOLDER
 
Mam ten sam problem sprzedałem mapy kupiłem na nowo i nic a najgorsze że CDP nie ma zamaru nawet odpowiedzieć.
 
Mam ten sam problem sprzedałem mapy kupiłem na nowo i nic a najgorsze że CDP nie ma zamaru nawet odpowiedzieć.

Oni pracują pewnie w pocie czoła i maja świadomość że jest problem.
Kurna z każda pierdołą chcielibyście oficjalne info czy jak ? Trochę luzu ;)

Co do tej nieszczęsnej skrzynki.
Próbowałem jej walnąć z piąchy a potem szybko przewrót X-em
Przy dobrym ustawieniu kamery pojawia sie znacznik na skrzynce X
Geralt stoi za daleko bo ta yebana belka przeszkadza.
Tak samo Igni rzucamy na skrzynkę i pojawia się X
Spamowałem przycisk ale jednak coś nie trybi i nie da się tego wyciągnąć.
 
U mnie nie ma już tego DLC Wilk w PS Store
I też mam dziwny obrazek z napisem PLACEHOLDER
Jak nie masz w PS Store już DLC do pobrania to w głównym menu Ikona Wiedźmina na dół na powiązane elementy i Moje Dodatki(powinieneś mieć wszystko co pobrałeś do wiedżmina) i klikasz na strzałkę tego co chcesz pobrać jeszcze raz.

Wczoraj wieczorem pobrałem nową aktualizacje ale dalej skeligijski rynsztunek ma ikonę PLACEHOLDER i u żadnego kowala nie mogę kupić mapy.
 
Pracujemy nad tym, żeby Rynsztunek Wilka znów był widoczny z poziomu sklepu. Przepraszamy za utrudnienie.
 
Witam,
Mam ten sam problem.Nie chodzi DLC z rynsztunkiem wilka.Kupiłem wszystkie mapy,byłem w tej wieży skrzynka jest,ale nie można jej otworzyć,w Bastionie nigdzie nie leży schemat na miecz.Usunąłem wiedźmina z ps4 ,zainstalowałem ze wszystkimi dodatkami oraz patchem 1.05 i dalej to samo,Spróbuje jeszcze sprzedać te mapy i kupić je raz jeszcze.Może coś to pomoże ....

Pozdrawiam.
 
Ja gram na ps4 i zrobiłem cały rynsztunek. Dajcie znać ze screenami które skrzynie Wam nie chodziły ponieważ z KM jest jedna taka ale nie jest ona akurat konieczna do zrobienia DLC
 
Top Bottom