[BUG][Serca z kamienia] Kolekcjoner - Sprzedawanie obrazu

+
[BUG][Serca z kamienia] Kolekcjoner - Sprzedawanie obrazu

Mam problem z tym questem... mam obraz... chcę go sprzedać... ale w sklepie o każdej porze dnia i nocy nie ma właściciela Marcusa. Nie mam komu sprzedać. Może coś przeoczyłem? Dodatek cały już ukończyłem, może to jest problemem?

W załączniku screenshot z domu Marcusa.
 

Attachments

  • marcus.jpg
    marcus.jpg
    65.4 KB · Views: 42
Gdzieś na forum był poruszany ten problem (albo przynajmniej podobny). Z tego, co pamiętam, to ktoś pisał, że musiał zapisać w tamtym miejscu i przeładować grę - wtedy się facet pojawiał. Ktoś inny pisał o medytacji, że w odległości kilku metrów 2 razy z rzędu medytował i zaskakiwało.
 
A ja od siebie dodam, że ukończenie gry/dodatku nic nie zmienia - sama sprzedałam obraz bez problemu, kiedy przypomniałam sobie o nim po skończeniu całości.
 
To jest raczej zwykły błąd gry, bo tak samo miałem z zielarzem w Białym Sadzie, który się odblokowuje po oczyszczeniu kapliczki z ghuli.
 
Z tego, co pamiętam, to ktoś pisał, że musiał zapisać w tamtym miejscu i przeładować grę - wtedy się facet pojawiał. Ktoś inny pisał o medytacji, że w odległości kilku metrów 2 razy z rzędu medytował i zaskakiwało.
Niestety nie chce zaskoczyć. Próbowałem medytacji w domu, poza domem, bliżej, dalej oraz zapisywać grę w domu i poza, przeładowując ją także.
 
Witam, ja też mam problem z ta misja, mam obraz w ekwipunku, wchodzę do tego marcusa do księgarni i nie dzieje się nic, nie ma wątku do nawiązania rozmowy poza czy chce kupić jakiś przedmiot, jak aktywować to zadanie kolekcjoner?
 
Zawsze kiedy mam taki problem to zapisuję i wczytuję znowu. Np jak z kowalem nie można porozmawiać to po wczytaniu można :) Niedawno na moczarach w Velen przy babie wodnej wpadł do dziury i nie chciał wyjść, babe wodną trzeba było przez 3 min z kuszy bić aby padła i wtedy zapis -> wczytanie zapisu i mogłem na spokojnie wyjść. Sprawdź to, na pewno pomoże :)
 
Top Bottom