[BUG] Serca z Kamienia - Z dalekiego Ofiru

+
[BUG] Serca z Kamienia - Z dalekiego Ofiru

Witam,

Występuje u mnie znany bug - w skrzyni w zadaniu nie ma listu ani schematu. Posiadam gre w wersji 1.30 ktora podobno miala rozwiazac problem. Nie mam zadnych dodatkowych mozliwosci aktualizacji.

Jak mozna sprzedawac ludziom gre ktorej nie da sie ukonczyc?

[EDIT]
Postanowilem raz jeszcze sprobowac zainstalowac gre. Po instalacji dodatek Serca z Kamienia nie chce sie doinstalowac twierdzac ze "nie moze odnalezc aplikacji". Naprawa licencji nie pomaga. Do tej pory kosztowalo mnie to 40 GB z mojego limitu internetu, ktorego nie dostaje za darmo.

[EDIT] Serca z kamienia daly sie zainstalowac dopiero po spatchowaniu gry do wersji 1.30,co nie zalatwia sprawy buga, blad wciaz wystepuje uniemozliwiajac mi przejscie gry.
 
Last edited:
Mam dokładnie to samo.... plus nie mogę skompletować wypo wilka bo też nie można otwierać skrzyń itp. .... Cytując klasyka "czy ktoś to tetował przed wypuszczeniem na rynek" :)
 
Jestem po wszystkich aktualizacjach. Zdecydowałem się zakupic dodatek "Serce z kamienia" a tu "bug", który mocno irytuje bo lubię mieć misje zakończone. Co musze zrobić? Czy jest ktoś chętny mi pomóc? Z góry dziękuję.
 
U mnie to samo. PS4, wersja 1.31. Rozpocząłem dodatek jeszcze mając nadzieję, że to rozwiąże problem. Niestety nie pomogło.
 
No właśnie! Przeszedłem całą grę, cały dodatek "Serca z kamienia" i brakuje mi tego niedokończonego zadania. Nie jest to jedyny "bug" i rynsztunek ofirski też nie jest czymś niesamowitym. Poza tym gra zachwyca fabułą, klimatem, krajobrazami oraz ciekawymi konotacjami z polska i światową pop-kulturą. Trochę szkoda tylko, że twórca postaci wiedźmina, jego świata wraz z całą swoistą mu specyfiką (tak udanie transplantowaną w świat gry) wspomniany jest w dość umniejszający istoności jego wkładu sposób. Z całym szacunkiem dla wszystkich biorących udział w tworzeniu gry, ale informacja o tym, że Andrzej Sapkowski jest twórcą tego wszystkiego na czym oparła się gra powinno być w sposób wyraźny zaznaczony na początku i końcu gry. Podczas gdy na początku wciśnięty został pomiędzy inne "trademarki", małymi literkami i przez ułamek sekundy. Natomiast na końcu gry wspomniany jest w sposób wydaję mi się mało adekwatny do istoty wkładu. Troche to przykre tym bardziej dla osób, które są świadome jak wiele tracą ci, którzy graja w grę nie znając książek Andrzeja Sapkowskiego. To właśnie przesycony słowiańską kulturą, odarty z patosu a wypełniony sarkażmem i brakiem podziału na czarne i białe świat sprawia, że zarówno proza Sapkowskiego jak i gra wyróżniają się na tle całej reszty fantasy i RPG.
 
Z tego co widzę błąd nadal występuję, bo uniemożliwia wykonanie mi misji :p znalazłem schemat na buty, rękawicę i spodnie.
Skrzynia znajdująca się w kryjówce (jedyna, która nie ma znacznika na mapie jako obóz bandytów), do której prowadzi przejście pod klapą zawiera same głupoty, schematu brak. Zebranie wszystkiego pod ziemią nie odhacza punktu:
Przeszukaj kryjówkę bandytów.
A misja i osiągnięcie czeka :/
 
MAM TO SAMO !!!!! POMOCY
Z tego co widzę błąd nadal występuję, bo uniemożliwia wykonanie mi misji
:p znalazłem schemat na buty, rękawicę i spodnie.
Skrzynia znajdująca się w kryjówce (jedyna, która nie ma znacznika na mapie jako obóz bandytów), do której prowadzi przejście pod klapą zawiera same głupoty, schematu brak. Zebranie wszystkiego pod ziemią nie odhacza punktu:
Przeszukaj kryjówkę bandytów.
A misja i osiągnięcie czeka :/
JEST JAKIEŚ ROZWIĄZANIE !!!!!!!!!
 
Witam wszystkich !

Specjalnie zarejestrowałem się aby dopisać że u mnie również bug wystąpił. Po otworzeniu skrzyni podświetlonej na czerwono nic dalej nie zalicza. Myślę że CDPROJEKT wypuszczając kolejną łatkę poprawi ten błąd. Podejrzewam że o wiele więcej osób ma ten bug tylko po prostu o nim nie informują.

Pozdrawiam Marcin !
 
Dzień dobry
U mnie dokładnie jest ten sam błąd na PS4, oprogramowanie konsoli 4.07, wersja patcha do gry 1.31. Nie pomaga odbudowa baza danych, wczytanie wcześniejszego save, dodam ze zdobywając pierwszy schemat od razu udałem się do kupca celem przetłumaczenia (współpracy).
 
Panowie, Bug u mnie również występuje, ale aktualizacji to ja bym się tu nie spodziewał. Twórcy grę zrobili, kasa zarobiona, konta nafaszerowane flotą jak stodoły po żniwach. Chciałoby się wam jeszcze do tego wracać jakby ludzie jęczeli? twórcy mają teraz serdecznie w dupie nasze żale. Lejcie na to tak jak oni na was leją, od ponad roku.
 
Niestety,ale mam podobną sysułacje,reinstalacja gry nie pomogła.Próbowałem zacząć od wcześniejszych zapisów gry,ale z tym samym skutkiem.Nie mam więcej pomysłów,a na żadnym forum nie znalazłem odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem.Podstawową wersje gry mam ukończoną z platyną,a tutaj taka niemiła niespodzianka
 
Żeby odejść buga w misji 'Z dalekiego Ofiru', trzeba zacząć nową grę od dodatku 'Serca z kamienia'.
 
Również trafiłem na buga na PS4. Gram na save'ach z gry zaczętej w 2015 i nie mam możliwości skończenia tego wątku i podstawowego rynsztunku szkoły wilka (podobna historia co tutaj). To strasznie frustrujace, że przez 4 lata nie naprawili buga, o którym wie tyle osób...
 
koniec Maja 2020 i dalej jest to samo. Czyli to już pewnie nigdy nie zostanie 'załatane'. Parę dni temu skończyłem po raz pierwszy podstawkę Wiedźmina 3 tj. Dziki Gon, od razu kupiłem pierwszy dodatek Serce z Kamienia i od razu taki zonk :/ Tez nie cierpię jak wisza mi aktywne questy...a jak nie mogę ich ukończyć nie ze swojej winy to normalnie wk****
Na szczęście DLC wydaje się być bardziej wymagajace jeżeli chodzi o trudnosc więc ogólny poziom miodności gry wzrasta bardzo bo podstawka była za prosta.
 
Halo Panowie i Panie z REDa czy naprawde tak ciezko naprawic ten blad ?! Problem jest zglaszany od lat z tego co widze a ja wlasnie natrafilem na ten błąd. Bardzo słabe
Post automatically merged:

Chcialbym dodac ze naprawde zadam usuniecia tego błędu bo nielubie być naciagany na pieniądze i otrzymywac wadliwy produkt
 
Last edited:
Halo Panowie i Panie z REDa czy naprawde tak ciezko naprawic ten blad ?! Problem jest zglaszany od lat z tego co widze a ja wlasnie natrafilem na ten błąd. Bardzo słabe
Post automatically merged:

Chcialbym dodac ze naprawde zadam usuniecia tego błędu bo nielubie być naciagany na pieniądze i otrzymywac wadliwy produkt
Przeczytaj sobie umowę, którą zaakceptowałeś instalując grę. Dokładnie.
 
Top Bottom