[BUG][Serca z kamienia] Z Dobrodziejstwem Inwentarza

+
[BUG][Serca z kamienia] Z Dobrodziejstwem Inwentarza

Bug pojawił się dość ciekawie i CHYBA spowodowany był zbyt szybkim przeszukaniem piwnicy. Wszedłem do niej i szybko wyzbierałem co było do zebrania, tuż po wyzbieraniu gra 'zaskoczyła', że jestem już w piwnicy i z celu "dotrzyj do miejsca" przeskoczyło na 'przeszukaj piwnicę".... ale ... wszystko było już wyzbierane i quest mi 'WISI' w niewykonanych (załącznik).
 

Attachments

  • piwnica.jpg
    piwnica.jpg
    30.5 KB · Views: 213
Podobnie miałem w bastionie w KM. Zrobiłem jeden etap poza kolejnością (powiedzmy jak etapy były 1,2,3, to ja zrobiłem w kolejności 1,3,2) i uratowało mnie tylko wczytanie wcześniejszego sejwa.
 
Niestety za daleko doszedłem - w sumie skończyłem dodatek - aby coś takiego wykonać... MOŻE game+ mnie uratuje.
 
Mam problem z zakończeniem tego zadania, podchodzę do klapy chcąc wejśc do piwnicy i nie mam żadnej interakcji, klapa się nie otwiera..... Czy ktoś miał podobny problem?
 
Przepraszam za reanimację trupa, ale w tamtym roku dostałem trylogię w prezencie i właśnie dobrnąłem do tego etapu. Mam inną zagwozdkę - bez przeszkód wyciągnąłem wszystko z piwnicy i nie zalicza mi zakończenia. Na logikę ruin powinien pilnować gryf, tymczasem ja tam żadnego gryfa nie widzę i nie toczę żadnej walki, może dlatego zadanie ciągle mi wisi jako nieskończone. Co z tym zrobić?
 
Standardowy błąd RED Engine. Ja zwykle nie przechodzę Areny w samouczku Zabójców Królów, bo awansuję postać zanim gra wyda mi takie polecenie. Później nie mam już wolnych punktów doświadczenia i nie mogę ryszyć dalej.
 
Wiem, że już wiele lat minęło od wątku, ale nadal wiele osób gra w Wiedźmina 3, a znalazłem rozwiązanie problemu. Przechodziłem po raz 3 wiedźmina z myślą zrobienia wszystkiego co się da na 100%, a to zadanie mi się zbugowało i strasznie irytowało. Spróbowałem zrobić zapis gry przy skrzyni w piwnicy i wczytać grę, a podczas tego spamić "E", aby jak najszybciej otworzyć skrzynie, bo zauważyłem, że gdy do niej podchodzę po resecie na sekundę pojawia się napis "Otwórz skrzynię E", ale znika i o dziwo sposób ten zadziałał. Dostałem itemy ze skrzynki po raz drugi, a zadanie tym razem zostało zakończone. Powodzenia przyszłym graczom z tym problemem.
 
Wiem, że już wiele lat minęło od wątku, ale nadal wiele osób gra w Wiedźmina 3, a znalazłem rozwiązanie problemu. Przechodziłem po raz 3 wiedźmina z myślą zrobienia wszystkiego co się da na 100%, a to zadanie mi się zbugowało i strasznie irytowało. Spróbowałem zrobić zapis gry przy skrzyni w piwnicy i wczytać grę, a podczas tego spamić "E", aby jak najszybciej otworzyć skrzynie, bo zauważyłem, że gdy do niej podchodzę po resecie na sekundę pojawia się napis "Otwórz skrzynię E", ale znika i o dziwo sposób ten zadziałał. Dostałem itemy ze skrzynki po raz drugi, a zadanie tym razem zostało zakończone. Powodzenia przyszłym graczom z tym problemem.
czesc wlasnie tez mam z tym problem i tez jestem na dalekim postepie gry, probuje wlasnie twojeggo sposobu, tylko raz udalo mi sie rzeczywisie zrobic zapis, ze po wczytaniu na sekunde wyswietlalo mi sie e przy skrzynce, ale potem juz to nie dzialalo, masz jakies wskazowki jak to zreobic?
 

Attachments

  • 20220705090814_1.jpg
    20220705090814_1.jpg
    310.1 KB · Views: 49
czesc wlasnie tez mam z tym problem i tez jestem na dalekim postepie gry, probuje wlasnie twojeggo sposobu, tylko raz udalo mi sie rzeczywisie zrobic zapis, ze po wczytaniu na sekunde wyswietlalo mi sie e przy skrzynce, ale potem juz to nie dzialalo, masz jakies wskazowki jak to zreobic?
Hej mi tak pomogło:
Najpierw zabijamy gryfa
Zapisujemy grę
Wczytujemy i idziemy po zawartość piwniczki

Filmik nagrałem nie jest jakiś super ale widać ;)

Bo właśnie przechodziłem tę misję i też na początku mi się zbugowało.
Chociaż wcześniej też miałem problem z podobnym zadaniem w sensie znajdź coś z kufra
i ta metoda mi pomogła.
 
Top Bottom