[BUG] Spisek / Racja stanu

+
[BUG] Spisek / Racja stanu

Witam serdecznie. Muszę się tutaj zapytać bo już nie wiem co robić i dostaję powoli szału... mianowicie zakończyłem od deski do deski zadanie "Spisek" po czym wyskoczyło mi info, że jest okej i zadanie zakończone. Po wypłynięciu na Wyspę Mgieł to samo zadanie zmieniło status na zakończone niepowodzeniem... o_O wtf? Miał tak ktoś? Ale idźmy dalej, pomyślałem, że może to jest jakiś bug tylko z przydzieleniem zadań czy coś... potem po odnalezieniu Filippy w rozmowie z Dijkstrą (quest pod latarnią najciemniej) mówi, że wynajął magazyn w porcie i żeby tam przyjść i się spotkać z nim, Rochem i Talarem i w tym momencie powinien się odpalić quest Racja stanu ale jednak to nie następuje... idę do tego magazynu bo wiem który to jest a tam nikogo nie ma. Rocha i Dijkstry też nie ma nawet tam gdzie są "na co dzień". Miał ktoś z Was taki problem? Już nie wiem co robić.. proszę o pomoc. Z góry dzięki wielkie ;)

Wersja: GOTY 1.31 pobrane z platformy gog + zainstalowane kilka modów
 
Last edited:
Oho, dość głęboki bug. Weryfikacja plików na 99% nie pomoże, bo to ewidentnie się ciągnie od dobrych godzin rozgrywki i siedzi to w zapisie. Na moje masz 2 opcje - albo się cofnąć, albo jechać dalej z fabułą i przejść drugi raz grę z innymi wyborami i przy okazji spisek ogarnąć.
 
Cofnąć z fabułą? Tylko jak daleko? Bo cofałem kilka razy, przechodziłem tego questa spisek ponownie i nic...

Edit: już mi się udało, chyba... na platformie zrobiłem weryfikację plików po czym wczytałem wcześniejszy zapis gry, ukończyłem tego questa i już nie anuluje mi go po dotarciu do wyspy mgieł! aczkolwiek wcześniej też to robiłem i nie wiem czemu wcześniej nie pomogło :)
 
Last edited:
grzyb0l;n7949790 said:
aczkolwiek wcześniej też to robiłem i nie wiem czemu wcześniej nie pomogło
Kiedy się na forum pisze o weryfikacji plików, zawsze wspomina się o tym, by zrobić to kilkukrotnie. Sam się przekonałeś, dlaczego :D
 
Top Bottom