[BUG][SPOILER] problem w zadaniu sprawy rodzinne

+
[BUG]
problem w zadaniu sprawy rodzinne
Witam. Mam taki problem z tym zadaniem, że zaraz po misji z porońcem który mnie doprowadza do tej chatki, wyskakują mi nowe cele żeby skontaktować się z córką barona w Oxenfurcie oraz pogadać z baronem o jego rodzinie. Problem polega jednak na tym, że po wejściu do tego mieszkania gdzie powinna być córka barona nic się nie dzieje, chodzę po tym mieszkaniu i nic się nie dzieje, nikogo tam nie ma ani nie włącza się żadna cutscena. A jeśli chcę pogadać z baronem o jego rodzinie to nawet nie mam do wyboru takiej kwestii w dialogu. Przez te błędy nie mogę poruszyć głównej fabuły do przodu. Nie znalazłem nigdzie rozwiązania do tego i nie wiem co z tym zrobić. Robiłem reinstall gry i wszystkich dodatków ale to nic nie pomogło, zaczynałem nawet grę od nowa ale to też nic nie dało. Wersja gry 1.12.1 a tryb gry to NG+. Proszę o pomoc, z góry dzięki wielkie za pomoc. Pozdrawiam
 
Może głupie pytanie z mojej strony, ale nie sprecyzowałeś - pogadałeś wpierw z rodziną mieszkającą w tej chatce, do której doprowadził Cię poroniec?
 
Top Bottom