[bug] ulepszony rynsztunek wiedźmińskiej szkoły kota - spodnie

+
[bug] ulepszony rynsztunek wiedźmińskiej szkoły kota - spodnie

Hej! Usiłuję zdobyć pierwsze ulepszenie szkoły kota, konkretniej spodni. Wchodzę do domu w Oxenfurcie, szukam 15 minut - nic. Okazuje się, że należy zejść po drabinie w miejscu widocznym na załączonym screenie. Sprawa wygląda tak, że zamiast drabiny mam tam kratę. Krata pojawia się ponoć, kiedy postać nie ma 18 levela lub nie dorwała Skurwiela Juniora. Obie te rzeczy mam odhaczone, a krata jak stała, tak stoi. Ma ktoś może rozwiązanie? To jest naprawdę przykre i tymczasowo przechodzę kampanię w Heroesy 3 zamiast biegać za potworami, tak się wkurzyłem.
 

Attachments

  • photo160751.jpg
    photo160751.jpg
    111.6 KB · Views: 594

Guest 4383206

Guest
Method 1: Changing Game Config

Firstly, make sure The Witcher 3 is closed, then navigate to the game's directory, to do this:

Go to: The Witcher 3/bin/config/base

When in the base folder, open the general.ini file

with Notepad "Open With", and then select Notepad.

paste the following text (press copy text button to copy):
DBGConsoleOn=true

Press CTRL + S to save the file. After saving the file you can close Notepad and launch Witcher 3, the console should be enabled

console open by: ~ or @


when You have bug with some dors like this, You can try to find coordination with this command

tptopos(x,y,z)


tptopos(1780,938,-2) is for „Cat School Gear – trousers / Enhanced Feline trousers ”



:)
 
A mi przytrafił się inny bug związany z ekwipunkiem szkoły kota: W NG+ (GotY, Galaxy 2.0) zebrałem schemat na buty przy okazji zadania Zmora Kupieckiego Traktu (tego z Wywerną Królewską). Mam ten schemat w ekwipunku i wszystko wskazuje na to, że mogę zrobić te buty. Jednak zadanie wciąż wisi jako niezrealizowane i kursor kieruje mnie do tej jaskini. Symbol kota przy wejściu do jaskini oczywiście nie podświetla się przy wciśnięciu PPM, a jaskinia jest wyczyszczona, jak portfel przed wypłatą. Nie przeszkadza mi ewentualne oznaczenie zadania jako niewykonane, tylko mam nadzieję, iż pozwoli mi to na znalezienie i użycie schematu na ulepszone buty.
Jak ruszę z fabułą dalej, to napiszę czy miało to wpływ na zebranie ulepszonego schematu.
.
Ed.: Zbroję znalazłem, ten etap zadania prawidłowo odhaczył się jako wykonany. Został miecz i te nieszczęsne buty.
Ed.2: Miecz również zaliczony prawidłowo. Zostały tylko te buty, których schemat już mam, ale gra myśli, że jeszcze go nie znalazłem.
 
Last edited:
Top Bottom