BUG w misji "Czwarta władza"

+
Cześć, mam problem z kontraktem "Czwarta władza" od Sebastiana "Padre" Ibarry, otóż mam znacznik kontraktu na mapie przy restauracji, i gdy do niego się zbliżam to powinien zadzwonić Padre w celu rozpoczęcia kontraktu, problem w tym że nie dzwoni, jedyne co mogę zrobić to wejść do restauracji i pogadać z barmanem, mogę nawet dostać się do pomieszczenia z komputerem do wykradnięcia danych ale gdy się podłączam do komputera to V mi się zacina i nic nie mogę zrobić a znacznik nadal pokazuje "ciekawe co może się tu kryć?" ... Gdzieś wyczytałem że ta misja odblokowuje się po misji gdzie jest pogrzeb Jackiego ale mój wybór na początku gry sprawił że nie mam tej misji.. co zrobić? Czy jest to bug czy po jakiejś jeszcze misji mi się to odblokuje?
Post automatically merged:

PS. Po dłuższej rozkminie próbowałem zrobić inny kontrakt dla Padre i tez mam jakby zablokowany... mam 2 z 11 zrobione, co mam zrobić? czy jest to bug czy po prostu mam śmigać z fabułą i wtedy się odblokuje reszta tych kontraktów dla Padre Ibarry?
 
Last edited:
Napisz proszę czy Ci się odblokowało, czy musiałeś rozpoczynać grę od nowa.
Ja miałem buga w queście z transportem kurtek skórzanych, po dojechaniu ciężarówką na miejsce oznaczone znacznikiem (zjazd z ulicy na docelowy teren przy kontenerach), znacznik nie przesunął się dalej tylko uparcie trwał w miejscu. NIc nie pomagało. Zostawiłem questa i podszedłem doń po skończeniu fabuły ale nic to nie dało.
Dopiero po zaczęciu gry od nowa nowym V trafiłem na to zlecenie i udało się przejść bo znacznik od zjazdu z ulicy przesunął się poprawnie na garaż, gdzie zaparkowałem i quest się zakończył. Zaczynanie gry od nowa aby zaliczyć questa jest troche słabe.
 
Dopiero po zaczęciu gry od nowa nowym V trafiłem na to zlecenie i udało się przejść bo znacznik od zjazdu z ulicy przesunął się poprawnie na garaż, gdzie zaparkowałem i quest się zakończył. Zaczynanie gry od nowa aby zaliczyć questa jest troche słabe.
Zawsze w takich sytuacjach dobrze jest po prostu wczytać grę do stanu przed rozpoczęciem questa i podejściem do niego raz jeszcze. Te półtora roku temu przed połataniem gry przynosiło to losowy skutek, ale teraz, przy drugim przejściu, działało u mnie w stu procentach przypadków. Których były dwa. :shrug:
 
Top Bottom