Bug w misji "Od miecza, głodu i zdrady" z dodatku SzK (v1.12.1)

+
Bug w misji "Od miecza, głodu i zdrady" z dodatku SzK (v1.12.1)

Otóż mam mały problem związany z misją poboczną dodatku "Serce z Kamienia". Zadaniem jest (tak jak widać na zdjęciu) znalezienie zatopionej łodzi korzystając z wiedźmińskich zmysłów. Po znalezieniu tej oto łodzi i opróżnieniu skrzyni która była podświetlona na czerwono, gra nie kończy lub nie popycha tej misji dalej. Jest to raczej bug gry, czy jakiś błąd związany z moim save'em gry?

 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    112.4 KB · Views: 160
Dzień dobry,

Ten błąd nadal występuję. Skarb ze skrzyni został zebrany niestety misja nie chcę się zaliczyć. Wersja v 4.04. Zweryfikowałem pliki w steamie. Niestety to nie pomaga. Zostało mi Skellige do wyczyszczenia. Będzie bardzo wkurzające jak pozostanie mi jedna nie zaliczona misja którą ukończyłem. Proszę o rozwiązanie problemu.
 
Nie wiem czy to jest to miejsce, ale na Skellige był taki fragment gdzie nakładały się na siebie dwie misje w bliskiej odległości i w obu trzeba było znaleźć skrzynię. Jedna była łatwo widoczna a druga niedaleko ukryta we wraku okrętu do którego trzeba było wpłynąć.
Oczywiście może to też być bug, które się zdarzają - mi np. za każdą grą w misji "Więzienny eksperyment" znalezienie skarbu nie kończy misji.
 
Top Bottom