Bug w misji "Spis cudzołożnic"

+
Bug w misji "Spis cudzołożnic"

Problem występuje na etapie gdy mam porozmawiać z Rosą var Altre. W momencie gdy okrążam dom by dostać się do posiadłości pojawia się scenka. Niby wszystko normalnie ale gdy mam podążać za strażnikiem by wejść do domu ten uparcie stoi w miejscu. Wypowiada swoją kwestie ale się nie rusza przez co nie mogę wejść do domu. Próbowałem już resetować, robić inne misje i wracać -> po tym czasami kompletnie znika.

https://www.youtube.com/watch?v=TICVD5kGDTk&feature=youtu.be dokładnie tak to wygląda
 
Last edited:
Proszę o pomoc w grze Wiedźmin 3 nie działa quest lista cudzoloźnic strażnik nie idzie do wyznaczonego miejsca
 
Interesuje się ktoś tym problemem? Nie chce się narzucać ani snuć negatywnych wywodów ale to nie jest jakiś mało znaczący problem. To jest problem z main questem. Będę w stanie skończyć główną fabułę ignorując tego buga?(NIE) Jest pewnie wiele osób które mają ten sam problem i nie wiedzą co robić. Czekać aż to zostanie naprawione czy jesteśmy zmuszeni zaczynać grę od początku?
Na anglojęzycznej części forum też ludzie zgłaszają z tym problemy i żadnek konkretnej informacji od Was nie ma. Badacie ten problem? Będzie rozwiązanie? Prosiłbym o informacje na ten temat.
 
Last edited:
A nie masz może magicznego sposobu na konsole? bo to z debugerem na PS4 raczej odpada, co?


Przeczytałem właśnie patch noty z 1.05
"Fixes an issue where some players could not progress during the Broken Flowers quest."

Czekać teraz tylko na konsolowe wersje :)
--------
Patch 1.04 to naprawił. Dzięki :)
 
Last edited:
Top Bottom