bug w samouczku ?

+
bug w samouczku ?

chodzi o to że w samoczku gdy podchodzę do chałupki przestraszonego chłopa mam przeszukać zwłoki , problem w tym że nigdzie nie ma tych zwłok! szukałem wszędzie !
 
michalek12345 said:
chodzi o to że w samoczku gdy podchodzę do chałupki przestraszonego chłopa mam przeszukać zwłoki , problem w tym że nigdzie nie ma tych zwłok! szukałem wszędzie !
Te zwłoki są blisko brzegu, praktycznie od razu trzeba je przeszukać, na pewno wszędzie szukałeś?
 
Przy okazji jak jest temat bug w samouczku to zauważyliście, że podczas szkolenia z walki jest napisane by użyć znaku AKSJI zamiast axi
 
kilbi said:
Przy okazji jak jest temat bug w samouczku to zauważyliście, że podczas szkolenia z walki jest napisane by użyć znaku AKSJI zamiast axi

W książce była mowa o aksji, nie jest to błąd ;P Po prostu inna forma.

"Klacz targnęła łbem, zarżała dziko, zatupała, zatańczyła na ścieżce, wzbijając kurzawę zeschłych liści. Geralt, oplatając szyję konia lewym ramieniem, dłonią prawej ręki, złożywszy palce w Znak Aksji, wodził nad łbem wierzchowca, szepcząc zaklęcie. (...) Czar szybko podziałał, ale szturchnięta piętą klacz ruszyła z ociąganiem, tępo, nienaturalnie, tracąc elastyczny rytm chodu."
— Ostatnie życzenie

//Chociaż przyznam, że może to być mylące dla gracza, który nigdy książki nie czytał ;P.
 
Też miałem błąd ze zwłokami, ruszyłem szybko do przodu i kursor wskazywał, że trup znajdują sie koło chaty.
Potem samouczek blokuje mi się w momencie gdzie trzeba rzucić petardą wciskam "R" i nic .
 
Mi się przyblokował przy znalezieniu petard. Te włożyłem do odręcznego zanim poprosił o to samouczek. Musiałem je z powrotem umieścić w plecaku i wsadzić do podręcznego w odpowiedniej kolejności. Wtedy czynność zaliczyło i nauka szła dalej.
 
Top Bottom