Bug w Wiedźminie Pierwszym

+
Bug w Wiedźminie Pierwszym

Mianowicie, chciałbym spytać czy ktoś spotkał się z brakiem screenów przy zapisie stanu gry w "jedynce" i czy wie ktoś jak to naprawić?
 
Last edited:
Kiedyś też miałem taką sytuację- zapisałem stan gry i szybko wyłączyłem komputer z prądu, po włączeniu zapisy były tylko bez screenów i nie chciały się wczytać. Uruchomiłem ponownie komputer, jak włączałem wyskoczył ten komunikat z windowsa, poczekałem te 30 sekund i miałem wszystko normalnie.
 
Kto normalny odłącza kompa podczas gry z prądu ? chcesz mu kompa załatwić na amen ?, jak będzie tak sobie podłączał to w końcu zasilacz pierdzielnie ... to takie same zabawy jakby tobie prąd w domu odłączyli, a potem włączali seriami, mnie tak jeden padł i potem musiałem tysiaka na kolejny wykładać ...
 
@JonathanArcherPL wiem o co Ci chodzi, napisałem to, ponieważ miałem kiedyś taką sytuację, nie każę mu wyłączać kompa... Jak zapisy działają to dobrze, te zdjęcia być może naprawią się po czasie.
 
Raczej nie naprawią się po czasie, wróciłem do gry po przerwie ok 7 miesięcy. Mam teraz wersje steam gry , wcześniej miałem wersję no steam. Obecnie gram na zapisach z tamtej wersji i screenów brak.
 

Guest 2000802

Guest
Problemem prawdopodobnie jest rozdzielczość. Wiem, że ten problem występuje w rozdzielczości 1366x768. Jeżeli macie taką rozdzielczość ustawioną w opcjach gry zmieńcie ją na 1360x768, albo na jakąkolwiek inną. Jeżeli nie macie takiej rozdzielczości, to i tak pokombinujcie w opcjach gry z ustawieniami rozdzielczości.
 
Top Bottom