Bug w zadaniu Witaj w Pacifice

+
W zadaniu Witaj w Pacifice muszę odebrać telefon od Mr. Handsa ale on nie dzwoni i przez to nie moge dalej ruszyć z fabułą. Próbowałem wiele sposobów z internetu które miały to naprawić ale to nie pomaga. Dodatkowo po zakończeniu misji Dom dla lalek nie mam misji z Judy która też powinna zadzwonić.
 
Jedna z możliwych przyczyn: zaczęliście linię zadań z Delamainem i jeszcze jej nie skończyliście, co zglitchowało Wam telefony.
 
Jak na razie żeby naprawić problem trzeba zainstalować z Nexus moda konsolę o nazwie Cyber Engine Tweaks. Później trzeba wpisać komendę Game.SetDebugFact ("holo_mr_hands_calls_v_start_activate", 1). Mr Hands już powinien do nas zadzwonić.
 
Ten sam problem.. Zadania z Delamainem chyba po to zostały wymyślone, żeby można je było robić w dłuższym czasie.. Już z innymi zadaniami jestem daleko do przodu a to wisi od dawna.

Przez jakiś czas jarałem się grą i dziwiłem się, że ludzie przesadzają. Ale im dalej w las, tym więcej niedoróbek widać. Gra została wydana o pół roku za wcześnie..
 
Mam pytanie apropo wgl, czy to jest normalne że podczas misji np. No z tymi taksówkami od Delameina na dzielnicy Coastviev wyskoczyło mi nagle kilku gangusów po czym w momencie się od nich zaroiło po prostu byli z każdej strony a do tego zostałem namierzony przez NCP czy ta policja musi się w każdą strzelaninę w tej grze wtrącać i zawsze przez to ginę albo jestem poszukiwany to nienormalne chyba trochę jest bo wkurza podczas wykonywania zadań i aktywności pobocznych Wy też się z tym spotkaliście? No chyba że mam za słabą postać a mam 26lvl.

 
Top Bottom