Bug - wygląd płotki + opis postaci

+
Bug - wygląd płotki + opis postaci

Witam

Nie znalazłem zbiorczego tematu ze znalezionymi błędami, czy bugami, ani też żaden z utworzonych nie odpowiadał temu co znalazłem, więc zakładam nowy temat.
Proszę o odesłanie, jeśli jest gdzieś istniejący dział z błędami.

Po zainstalowaniu dodatku, przebywając jeszcze na Skellige, płotce zniknął ogon. Rzecz znana i widziałem już o tym wątki. Tylko po udaniu się do Touissaunt, gdzieś tak po zadaniu z turniejem rycerskim, oprócz tego że zniknęło oznaczanie pojedynczych przeciwników, zaobserwowałem też zmiany na swoim koniu. Mianowicie powrócił ogon i ma się dobrze, natomiast zniknęła jej grzywa. Została tylko mała czupryna na samym czubku końskiego łba i to nie jest kwestia jej fatałaszków. Ściągnąłem nowe klapy, juki, zakładałem stare, zostawiałem w ogóle gołą, no nic nie przywraca tej grzywy. Ot teraz to taki bardziej łysek niż płotka.

Druga sprawa w zakładce z postaciami po najechaniu na postać Geralta nie pojawia się w ogóle nic. Nie ma żadnych opisów, nie ma nawet dużego zdjęcia. Ot tylko mały avatar z boku, koło jego imienia i to wszystko. Nie wiem czy podczas fabuły KiW dodają się jakieś opisy przy tej postaci, ale może brak tekstu jest spowodowany tym, że nie ukończyłem na tym zapisie jeszcze ani podstawki ani SzK.

Zastanawiam się tylko czy ww błędy występują tylko u mnie.
 
Top Bottom