[Bug] Z Dalekiego Ofiru

+
[Bug] Z Dalekiego Ofiru

Witam.
Na platformie ps4, już od bardzo dawna, w zadaniu "z dalekiego ofiru" z dodatku Serce z Kamienia wytępuje pewien błąd który polega na tym, że nie można zebrać wymaganego schematu ze skrzyni gdyż po prostu go tam nie ma.
Bład który występuje odkąd wyszedł dodatek, mimo kilku łatek od tamtej pory nie został naprawiony! Jak to jest możliwe?! Ludzie płacą za produkt który jest nieskończony, a na zapytanie co z tym zrobić, dostaje w odpowiedzi że na razie nie będzie żadnych łatek do wiedzmina 3 na ps4.
To kpina!
Poświęciłem na tą gre kupe czasu i teraz leżą mi dwa zadania, bo bład z rusztynkiem wilka również, nadal nie został naprawiony.
Czy można w tym wypadku żądać zwrotu pieniędzy z zakupiony dodatek Serce z Kamienia?
Pozdrawiam
 
witam. postanowilem napisac tutaj bo jest to najswoezszy watek w tej sprawie, choc gram na konsoli o x box one ten problem dotyczy rowniez i mnie jak i innych graczy roznych platform.
I nie ma tutaj co ukrywac - problem jest znany od dawien dawna i mimo wprowadzeniu kilku latek sprawa z tym bledem zosta olana!! Czy naprawde nie ma juz szans na naprawe tego problemu?
Czy ktos z Redow moglby odpisac w tej sprawie? Olewacie naprawde swoich "fanow". Wydalem pieniadze na wiedzmina 3, dodatek jeden. Chce kupic drugi ale przez ten blad moka psychika sie blokuje. Beczki w "gwincie" tez kupuje. To moze nie bedziecie tak traktowac ludzi dzieki ktorymi macie hajs?
Jak wyobrazacie sobie dalsza przyszlosc z takim nastawieniem?

pozdrawiam - niezadowolony gracz...
 
Jak widać nawet nikt z ekipy nie potrafi się konkretnie odnieść w tej sprawie. Jedyna możliwość na tą chwilę to zacząć grę od nowa. Troche słaba opcja biorąc pod uwagę 180 godzin spędzonych na rozgrywce.
 
Mamy końcówkę 2018 r. Problem odnosnie ten misji( co prawda w wątku pobocznym ale jednak oficjalnym dodatku) trwa i trwać będzie w nieskończoność. W3 został chyba już olany. Została przypięta opinia bardzo dobrej gry z dużą ilością bugów i tak zostanie a szkoda. Rozumiem że akcja z rynsztunkiem szkoły wilka jest na xbox one ( ale z tego co mi wiadom, nie tylko ) zbugowana i niedostępna. Chodzi mi tu o motyw z wieżą strażniczą. Jest to przecież osobny byt nieoficjalny dodatek i może nie działać. Jeżeli natomiast weźmiemy pod uwagę Bugi takie jak zawsze aktywna ikona łupów wojennych pod niedaleko wsi zalipie czy właśnie przykład misji z dalekiego ofiru której niestety nigdy cześć graczy nie mogła ukończyć sprawia złe wrażenie....
 
Jestem przy drugim podejściu na ng+ i zbliżam się do rozpoczęcia dodatku. Brakuje mi 6 poziomów chyba( mam 79 a dodatek rozpoczyna się na 85). Sprawdzę czy misja przebiegnie pomyślnie i czy wszystko będzie na miejscu. Dam znać za kilka dni co i jak i jeśli znowu mi się nie uda ukończyć tych zadań to może się zmobilizujemy i wyślemy jakieś pismo ;)
 
Przeszedłem niedawno (po raz 10 chyba) na PC i nie mam takiego buga. Albo jest Pan strasznie pechowy, albo ja mam farta. Jest Pan pewien, że to dobra skrzynia? Tydzień temu przez 15 minut biegałem wokoło ruin nie widząc drugiej skrzyni ze schematem.
 
Przeszedłem niedawno (po raz 10 chyba) na PC i nie mam takiego buga. Albo jest Pan strasznie pechowy, albo ja mam farta. Jest Pan pewien, że to dobra skrzynia? Tydzień temu przez 15 minut biegałem wokoło ruin nie widząc drugiej skrzyni ze schematem.
Bo tu jest mowa o wersjach na konsole. Na PC nie ma takiego buga, pozdrawiam ;)
 
Jest rok 2024 i mam ten sam problem! Dalej nie ma tego schematu 🙆🏻‍♂️ odinstalowałem grę, zainstalowałem ponownie i ... Dalej nie ma .
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom