Bug z dobieraniem tych samych przeciwników.

+
Na rankedach.
W ciągu 24 godzin
Grałem z jednym graczem 8 meczy z drugim 7 z trzecim 2.

Dziwne to RNG
 
Nie jest to żaden bug, na niektórych rangach jest po prostu mało graczy i stąd ten problem. Sam to przerabiałem przebijając się z tych najniższych. Od 19 nie ma już tego problemu, rywale znajdowani są w ciągu kilku sekund i nie powtarzają się. Chociaż trzeba mieć świadomość, że wraz z postępem sezonu granica ta będzie się przesuwać.
 
Skoro to nie jest bug ... to znaczy, że matchmaking +-1 rank powinni rozszerzyć do +-2-3 rank,

Może powinni wprowadzić ograniczenie max liczby gier z jednym graczem w ciągu 24 godzin? Np do 3

Gram 19-13 rank ... czas wyszukiwania 2-3 minuty ... (parę dni temu było nawet 30 minut) Tylko na potyczkach znajduje w kilka sekund
 
To jednak jest dziwne. Ja jestem na 15 randze i wczoraj praktycznie o każdej porze zawsze znajdywałem różnych przeciwników w ciągu niespełna 10 sekund.
 
Mam tak samo jak przedmówca. W rangach 20-14, gry o różnych porach czas szukania przeciwnika to 10 może 15 sekund.

Co do dobierania graczy to rzeczywiście ilość graczy na poszczególnych rangach jest stosunkowo niewielka i mnie też zdarzyło się grać 2-3 mecze z tym samym przeciwnikiem, ale nie widzę w tym problemu. Wiesz czym gra, on wie czym Ty grasz - zrób z tego użytek ;)
 
Top Bottom