Bug z Keirą? (problem)

+
Bug z Keirą? (problem)

Mam szybkie pytanie i oczekuję konkretnej odpowiedzi. Jak wygląda sytuacja z zadaniem podczas, którego zbieramy drużynę do obrony Kaer Morhen. Konkretniej chodzi o Velen i Keire, kiedy mamy wykonać działanie "pomoż keirze uporac się z jej sprawami".
 
Chodzi o misję poboczne które możesz wykonać dla Keiry, pierwsze z nich to o ile dobrze pamiętam zadane '' Mysia wieża '' po jego wykonaniu dostaniesz następne.
 
Tylko jest taki problem bo nie mam właśnie takiego zadania. Zrezygnowałem ze spędzenia z nią nocy, przed pojechaniem z nią do lasu i teraz nie mam takiego zadania
 
Czyli wogóle nie doszło do etapu kolacji? Zobacz czy jest jeszcze w swojej chacie i czy możesz zrobić kolację bez zobowiązań, a jeżeli nie, to odwiedź myszą wieżę na Kłomnicy i sprawdż czy jej tam nie spotkasz.
 
Ok. To nie Bug, to wybór gracza. Poprostu twój Geralt odpuścił dalszą część z nią. Bo tam masz tylko dwie opcje, albo idziesz na kolację, albo odpuszczasz i każde idzie w swoją stronę.
 
Tak, ale teraz mam zadanie, żeby zwerbować ludzi do obrony zamku i jest tam pozycja Keiry, jednakże powiedziała że mi pomoże jak ja pomogę z jej sprawami, ale nie ma żadnego nowego zadania od niej, starego też
 
Nic nie zrobisz, zwerbuj pozostałych. Ta misja nie jest wymagana do popchnięcia gry. Jak zajedziesz do KM z Ciri, to zwerbowani, będą, niezwerbowani nie.
 
Top Bottom