Bug z Talarem

+
Bug z Talarem

Witam
Mam pewien problem w grze , można uznać że to błahostka ale mnie cały czas to męczy .N ie wiem czy to bug czy tak powinno być , ale gdy gram z Talarem w pokera to mogę pokonać go z 20 razy bez porażki a on dalej ma pieniądze ... z innymi jaki ich ograsz np 2 czy 3 razy to trzeba wyjść z domu i wejśc i znowu można grać a Talar ma cały czas siano .
Mógłby mi ktoś podrzucić save z Wiedźmina pierwszego w Wyzimie klasztornej , koniecznie z ukończonym zadaniem "kościany poker nowicjusz" żeby mógł sprawdzić ? albo napisać tu czy też tak macie i to nie żaden bug . Grę przeszedłem wiele razy i nigdy nie zauważyłem tego a zapisy pokasowałem żeby mi miejsca nie zajmowały .
 
To raczej nie powinno być bugiem.
Talar jest lewą ręko Foltesta.
Kryje się pod tożsamością pasera Talara - za to zajęcie też ma złoto (tak naprawdę nazywa się Bernard Dukat).
Więc ilość jego "siana" nie powinna dziwić.
 
Wiem , wiem , ale z nikim innym tak niema ... Velerada czy De Wetta da się uskubać do sucha a go nie :( Przechodzę gre teraz 30 raz i teraz dla sava do Wiedźmina 2 , wszytko musi być idealne . (jestem uczulany na punkcie Wiedźmina , uwielbiam tą grę !!!)
 
Top Bottom