BUG z wyrzuceniem karty, proszę zbanujcie chociaż na kilka dni graczy tego typu

+
Klasycznie, śmietnik nie zagrał ostatniej karty i z pełną świadomością zepsuł grę tak zeby nie dostać porażki. Banujcie śmietniki takiego typu bo nóż się w kieszeni otwiera i odcechciewa się grać. Jak dla mnie nawet permy mogą dostać, to się oduczą, chociaż mam świadomość, że gwint potrzebuje
Post automatically merged:

Błagam, permabanujcie takich żałosnych abuserów, niszczą moją cudowną grę, odechciewa się grać. Walić, niech community będzie mniejsze o te 20 osób, permy dla bug abuserów.

Zagarałem na tego człowieka 2 mecze i dostałem raka, drugi nagrałem.

https://drive.google.com/open?id=1g54RoELrdfr1byqYuFtORlAwGSIaO7ap
 

Attachments

  • bug.png
    bug.png
    1.3 MB · Views: 244
Last edited:
Miałem podobną sytuację, grałem przeciwko brouverowi i typ ewidentnie wiedział, że przegra. Czekał **** aż czas rundy dobiegnie końca po czym położył ostatnią pułapkę na stół i mecz się scrashował. Na szczęście dla mnie skończyło się to zwycięstwem. Chciałem typa zgłosić ale nie zrobiłem nawet screena więc dowodów brak.
Wcześniej kilka razy miałem takie akcje ale nie byłem pewien czy to umyślne ale teraz widzę, że to celowe działanie ****, którzy chcą wymusić remis albo wygraną.

PS
Na jednym z ostatnich filmików mcbearda koleś też próbował zbugować wynik meczu więc coś na pewno jest na rzeczy.
 
Last edited by a moderator:
Trochę dziwny ten "bug" i pierwszy raz widzę coś takiego. W dodatku gra informuje, że gra się wysypała przez autora tematu. Za każdym razem kiedy ja miałem coś takiego bo np. w ostatniej chwili uruchomiłem jakiś rozkaz na karcie (nieumyślnie) to był komunikat, że mecz przerwany z mojej winy.
 
Trochę dziwny ten "bug" i pierwszy raz widzę coś takiego. W dodatku gra informuje, że gra się wysypała przez autora tematu. Za każdym razem kiedy ja miałem coś takiego bo np. w ostatniej chwili uruchomiłem jakiś rozkaz na karcie (nieumyślnie) to był komunikat, że mecz przerwany z mojej winy.

Nie no błagam, jeszcze napisz, że to tak naprawdę jak Gamebreakowałem xD Widziałeś chociaż filmik? Gram normalnie, a typ jeszcze mnie BMuje emotkami bo wie, co się stanie. Gracz perma powinien dostać, tak naprawdę Gwint nie jest praktycznie toksyczny w porównaniu z takim np. Lolem to gierka którą można sobie rozgrywać do np. śniadania, albo gadając z kimś itd - ale ludzie którzy bug abusują i potem cię jeszcze BMują to ...
 
Last edited by a moderator:
Absolutnie nie sugeruję Twojej winy. Staram się tylko zrozumieć co on zrobił, że takie coś wywołał? Parę razy też odpuszczałem kartę w ostatniej turze (tutaj akurat gość jest szczególnie bezczelny bo z tego co widzę to całą 3 rundę grał "na czas") i nigdy czegoś takiego nie miałem.
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Gra się buguje i pokazuje remis kiedy zagrywasz kartę w ostatniej chwili i gra nie nadąży z pokazaniem reakcji na tą kartę.

Tu gość zagrywał kartę normalnie (za każdym razem) tylko zawsze czekał z odliczaniem czasu - to coś zupełnie innego.
 
Tu gość zagrywał kartę normalnie (za każdym razem) tylko zawsze czekał z odliczaniem czasu - to coś zupełnie innego.
Zauważyłem to, stąd moje posty... i dalej nie rozumiem jak ten bug został wywołany.
P.S. Ostatnio było info od Redów, że przyglądają się statystkom związanym z wykorzystywaniem tego rodzaju bugów i będą banować jak ktoś będzie miał bardzo duży % remisów.
 
Last edited:
Miałem podobną sytuację, grałem przeciwko brouverowi i typ ewidentnie wiedział, że przegra. Czekał **** aż czas rundy dobiegnie końca po czym położył ostatnią pułapkę na stół i mecz się scrashował. Na szczęście dla mnie skończyło się to zwycięstwem. Chciałem typa zgłosić ale nie zrobiłem nawet screena więc dowodów brak.
Wcześniej kilka razy miałem takie akcje ale nie byłem pewien czy to umyślne ale teraz widzę, że to celowe działanie ****, którzy chcą wymusić remis albo wygraną.

PS
Na jednym z ostatnich filmików mcbearda koleś też próbował zbugować wynik meczu więc coś na pewno jest na rzeczy.
24 h na moderacje trzeba czekać to skopiuje bez wulgaryzmu...


Sytuacja z dzisiaj:
https://zapodaj.net/d9f6ef5b14568.bmp.html
https://zapodaj.net/8e7429eccec9f.bmp.html Co to znaczy przegrana 2:2?
 
Last edited by a moderator:
Nie wiem czy to jest błąd na stronie. Pod koniec potyczki koleś ewidentnie chciał scrashować grę rzucając karty pod koniec timera. Odkąd mieliśmy po 3 karty zaczął tak robić bo przewaga punktowa na jego niekorzyść była tak znaczna, że zaczął wymuszać takie cuda.
Już byłbym w stanie wyobrazić sobie, że ktoś nie dopuszcza do siebie myśli o przegranej w rankingówce bo popuści w portki jak przegra ale na zwykłej potyczce takie numery? Zamiast testować talię to taki ktoś testuje buga.
Strasznie to irytujące. Dodatkowo całą grę mi scrashował...
 
Last edited by a moderator:
Na 100% jest to błąd na stronie bo takie wyniki się pojawiają dość często również u mnie w normalnych meczach.
 
NIe śledzę swojego profilu na playgwent także nie wiem czy u mnie wcześniej były takie błędy na stronie. Teraz zajrzałem żeby zobaczyć nick gościa przez którego gra mi wywaliła do pulpitu.

PS
jak sprawdzić jego profil? Kopiowałem nick do adresu strony ale było napisane, że nie znaleziono takiego profilu.
 
jak sprawdzić jego profil? Kopiowałem nick do adresu strony ale było napisane, że nie znaleziono takiego profilu.

Przy szukaniu profilu gracza Gwinta masz trzy przypadki:
- znajdujesz profil
- znajdujesz profil ale jest on prywatny
- nie znajdujesz profilu bo gość gra na konsoli - i nic z tym nie zrobisz

PS. Co do wygranej 2:2 - też się nad tym zastanawiam. Wcześniej nigdy nic takiego nie widziałem, a teraz się to czasem pojawia....
 
Na filmiku ewidentnie gość zagrywa karty w ostatnim momencie, ale na czym właściwie polega istota tego błędu gry? I czy można się przed nim jakoś ustrzec? Ze 3 razy ostatnio mi się zdarzyło coś podobnego - dwa razy przez to zremisowałem, chociaż prawdopodobnie bym wygrał (przy 2 ostatnich kartach na ręce u obu graczy nie można było zagrać karty i monetka przestała się obracać). Ostatnio też nie mogłem odrzucić karty z ręki (zarodniki) na cmentarz i później gra się zablokowała. Ktoś kuma w czym rzecz i jak się przed tym ustrzec? Wydaje mi się, że przed ostatnią aktualizacją na coś takiego się jeszcze nie natknąłem...
 
Ludzie, ktorzy bugiem doprowadzaja takie sytuacje do remisu (jak w Twoim filmie), powinni dostawac wakacje od gry na dobre (minimum) dwa tygodnie. Obrzydliwa recydywa.

Inne swinstwo, ze w kazdej turze po zagraniu karty, trzymal czas do konca. Niby wiadomo, ma do tego prawo, moze obmysla strategie na nastene ruchy, no ale badzmy realistami. Wiemy jak to w praktyce wyglada. Nikt tu nie gra na turnieju o tysiace dolarow. Bardzo toksyczny gracz. Oby takich jak najmniej.
 
Alexbol to zwykły trol
Karty kładziesz na stole
W ostatnich sekundach bawole?
Wstyd, że masz proranka
Bo ban Ci wjedzie z ranka
I odechcą się głupoty
Takiej gwinciarskiej miernoty.
 
Last edited:
Na filmiku ewidentnie gość zagrywa karty w ostatnim momencie, ale na czym właściwie polega istota tego błędu gry?

No właśnie nie, on zagrywa karty normalnie, tylko czeka z czasem do końca.

To jego czekanie nie ma też sensu w połaczeniu z tym bugiem bo:
a) błąd gry pojawia się w "losowym"(?) momencie
b) czeka do końca nawet wtedy gdy wygrywa, więc po co by miał remisować "specjalnie"?

Może to jest jakiś gracz niepełnosprawny (tak całkiem serio, bez kontekstu) i/lub który ma problem z trzymaniem przycisku myszki?
 
Last edited:
Może to jest jakiś gracz niepełnosprawny (tak całkiem serio, bez kontekstu) i/lub który ma problem z trzymaniem przycisku myszki?

Może to też być jakiś niszowy Youtuber. Kiedyś trafiłem na tego typu gracza (każde zagranie przeciągane prawie do samego końca czasu) i jak potem go szukałem to znalazłem profil na Yotubie. Obejrzałem kilka jego nagrać i wynikło z nich, że on po prostu każde swoje zagranie dokładnie omawiał. Mnie osobiście drażnią tego typu gracze bo nie szanują czasu przeciwnika.
 
Może to też być jakiś niszowy Youtuber.

A to też. Ja w każdym razie myślę, że nie jest to ktoś kto wywołuje ten błąd "specjalnie" bo nie widzę ku temu powodów.

Co do "szanowania czasu przeciwnika" to "oficjalni streamerzy" Gwinta (np. shinmiri) też dość często przeciągają czas.
 
Top Bottom