BUG-zadanie poboczne "Racja stanu"

+
BUG-zadanie poboczne "Racja stanu"

Natrafiłem na buga, który uniemożliwia mi dalsza rozgrywkę a mianowicie w misji gdzie zastawiamy pułapkę na króla Temerii i przedzieramy się przez ulice pełną jego żołnierzy przy barykadzie za którą stoi, z misją nic sie nie dzieje stoi tylko dwóch łowców czarownic ,którzy nawet na nas nie reagują i nie można dostać się do Radowida by go zlikiwdować.
 
Natrafiłem na buga, który uniemożliwia mi dalsza rozgrywkę a mianowicie w misji gdzie zastawiamy pułapkę na króla Temerii i przedzieramy się przez ulice pełną jego żołnierzy przy barykadzie za którą stoi, z misją nic sie nie dzieje stoi tylko dwóch łowców czarownic ,którzy nawet na nas nie reagują i nie można dostać się do Radowida by go zlikiwdować.

Mialem ten sam bug, i sobie z nim poradzilem ! Roche Cie ratuje masz woj ekwipunek i tak jak Ty docieram do Radowida i kaplica nic sie nie dzieje. Wczytalem autosave gdzie nie odzyskalem ekwipunku a jedynie Roche mnie ratuje pobieglem prosto do Radowida wybilem ostatniego redanczyka i pojawila sie odpowiednia cut scenka ;)
 
Top Bottom