[Bug] Zadanie: Poselstwo z krainy wina

+
[Bug] Zadanie: Poselstwo z krainy wina

Niestety natrafiłem na bardzo nieprzyjemny bug, który uniemożliwia mi zagranie w dodatek Krew i Wino. Mianowicie, gdy próbuje odbyć rozmowę z rycerzami z Toussaint to gra mi się zacina. Wcześniej przynajmniej mogłem zakończyć dialog i gra dopiero wtedy się zacinała, natomiast teraz gdy wchodzę do do chatki gra mi się zacina na ekranie wczytywania. Próbowałem zrobić to zadanie w trybie offline, po medytacji, po szybkiej podróży na Skellige i po rozgrywce w Gwinta. Efekt był ten sam. Czy jest jakieś rozwiązanie, poza usunięciem gry i ponownym zainstalowaniu? Podstawkę mam w wersji pudełkowej, natomiast dodatki zakupiłem na PlayStaion Store.
 
No Title

Mam identyczny błąd w wersji cyfrowej, ponadto nie wczytują mi się tekstury postaci - dialogi wczytywane są poprawnie do momentu w którym mam stawić czoła grasantom (ekran robi się czarny, a wczytywanie się nie kończy)

Dodam jeszcze od siebie, że gram NG+
 

Attachments

  • photo121290.jpg
    photo121290.jpg
    150.5 KB · Views: 94
Mała aktualizacja. Usunąłem całą grę i zainstalowałem łącznie ze wszystkimi dodatkami. Następnie wczytałem zapisaną grę, przeniosłem się do miejscowości Zalipie odebrać zadanie z tablicy, potem NIE użyłem nowego znacznika do wsi Debrza(?), tylko przeniosłem się do kamieniołomów blisko tego znacznika i pojechałem na koniu do miejsca zadania. Rycerze się wczytali i właśnie robię zadanie pomagając rycerzom z grasantami. Powodzenia.
 
Top Bottom