Bug ze skalowanie potworów

+
Bug ze skalowanie potworów

W dodatku Krew i Wino powtarza się błąd skalownia poziomu trudności przeciwników.
Dotyczy to zarówno potworów spotkanych w lesie jak i niestety przeciwników w misjach.
Któraś misja oczyszczania piwnic lvl questu był 36 czy 38 a w podziemiach spotkałem 6 pająków lvl 1. Chwilę później zginąłem i miałem akurat save'a przed wejściem do tej piwnicy i za drugim razem jak wszedłem potowory miały już lvl 46. To samo z upiorami w podziemiach, zabiło mnie kilka upiorów lvl 47 po ponownym wejściu od save'a ,miały lvl 2-3. Spotkałem też kilka obozowisk bandytów z lvl 1-2 i stada psów lvl 1 i wilków lvl 5-6.
 
Mam tak samo. Wczytanie save'a po śmierci z rąk grupy potworów potrafi obniżyć ich poziom z 10-11 do pierwszego, podobnie sytuacja wygląda, gdy tuż przed walką zorientuję się, że mam jedną petardę i pół eliksiru - po medytacji potwory / bandyci są tak słabi, że mogę wygrać walkę nieodpowiednim mieczem.
 
To by wyjaśniało moją "nieśmiertelność" podczas walki z bestią z Beauclair. Po przegranej walce i wczytaniu zapisu bestia mi nic nie robiła. Mogłem stać i nic nie robić. Poza tym pełno miałem potworów z poziomem 1-2 .
 
Top Bottom