[bug] Znaki nie działają

+
[bug] Znaki nie działają

Witam
Po przejściu misi łysa góra i po zabiciu wiedźm przenosimy się na Geralta i w tym momencie blokują mi się znaki i gdy używam "Q' pisze 'nie możesz tego zrobić ' w każdym momencie i przy walce i przy chodzeniu po mapie. kiedy wczytuje stare save sprzed tej misji to działa.[video=youtube;cwEsN-Bbf_Y]https://www.youtube.com/watch?v=cwEsN-Bbf_Y&feature=youtu.be[/video]
 
Jeśli chodzi o znaki to u mnie problem wystąpił w trakcie szukania Zbroi Cechu Wilka przed misją, bodajże Ostateczne Starcie, czy jakoś tak. Moim problemem jest mianowicie to, ze mam cały czas aktywny znak Aard i nie ważne ile razy bym próbował zmienić, to się nie da. Aard jest cały czas Aktywny i Zablokowany, nie można zmienić na inne znaki.
Prosiłbym o jak najszybsza pomoc z tym mankamentem.
 
Aard jest cały czas Aktywny i Zablokowany, nie można zmienić na inne znaki.
Miałem to samo tylko z Aksji. Pomogło wejście na konia, ale tylko połowicznie. Obecnie działają wszystkie znaki z wyjątkiem... Aksji. Porażka.

---------- Zaktualizowano 00:40 ----------

Jedynym wyjściem jest wczytanie ostatniego zapisu, na którym wszystkie znaki działały.
 
potwierdzam. u mnie znaki przestały działać akurat w najważniejszym momencie- podczas bitwy z gonem na statku. myślałem wpierw że to jakaś magia czy coś blokuje uzywanie, ale w epilogu i już swobodnej rozgrywce też nie chodzą....
 
Bug ten sam prz Racji Stanu mi wystąpił nic się nie da zrobić a potem jak wczytałem wcześniejsze save'y to dalej nei moge uzyc choćby jednego znaku-.- jakieś wyjaśnienia???
 
u mnie wczytanie innego save'a naprawia błąd, tylko że wcześniejszy save bez buga mam dopiero przed wyjazdem na skelliege. :(
Sam bug zrobił mi się pod sam koniec gry w końcowej bitwie morskiej z dzikim gonem.
 
Jeżeli nie działają wam wszystkie znaki to rzućcie bombę dwimerytową i w nią wejdźcie. Jeżeli nie działa aksii to użyjcie dowolnego przedmiotu np latarnię od keiry albo pochodnię.
 
Last edited:
kmieciu: Twoje pomysły nie działają, nadal mam problem z brakiem odnawiającej się energii - tak się grać w ogóle nie da...

Proszę usilnie o czyjąś pomoc, jak temu zaradzić.
 
Top Bottom