[BUG] Zniknęło zadanie

+
[BUG] Zniknęło zadanie

Cześć,
podczas wykonywania zadań powiązanych z rodziną Krwawego Barona zniknęło mi zadanie Gwint: Rozgrywki w Velen, przez co nie mam możliwości zebrania wszystkich kart. Czy ktoś wie czy da się to naprawić?
 
Możliwość jest mi tak samo znikło zadanie gwint rozgrywki w novigradzie - jednak nie blokuje to możliwości zdobycia kart od danych zawodników, wystarczy ich znaleźć
 
Po prostu wykonałeś część tego zadania wcześniej przez co zniknęło ono z dziennika a ty nie dostałeś nagrody w postaci expa. Miałem podobnie z zadaniem Gwinta na Skelige. W niczym to nie przeszkadza i to nie bug ;-)
 
No nie do końca się z tym zgodzę, ponieważ po odnalezieniu tych osób nie mam opcji grania w gwinta, a tylko jeśli mam aktywne to zadanie mogę zebrać kartę Barona
z jego biurka po jego śmierci
 
No nie do końca się z tym zgodzę, ponieważ po odnalezieniu tych osób nie mam opcji grania w gwinta, a tylko jeśli mam aktywne to zadanie mogę zebrać kartę Barona
z jego biurka po jego śmierci

A na 100% nie wygrałeś tych kart od tych osób? Jeżeli tak jest jak mówisz ze znika opcja gry w gwinta z osobami z questa to trzeba to zgłosić ;-)
 
Nie grałem i nie mam ich kart.

---------- Updated at 01:22 PM ----------

Zadanie znikneło, nie mogę zebrać karty Barona z jego biurka, Mędrzec mial tylko zadanie poboczne potem nie gra w gwinta, Szkutnika w Rudnik nie ma w ogóle. Potrzebuje kompletu kart do trofeum. Gdzie to zgłosić?
 
Ja osobiście wiele kart wygrałem za każdym razem od kogoś innego i nie wiem czy to losowe czy jak?
Kartę Rosha wygrałem od kowala za pierwszym podejściem do gry, później od Barona a teraz dostałem ją dopiero na Skelige o_O
O co tu kaman?
 
Nie grałem i nie mam ich kart.

---------- Updated at 01:22 PM ----------

Zadanie znikneło, nie mogę zebrać karty Barona z jego biurka, Mędrzec mial tylko zadanie poboczne potem nie gra w gwinta, Szkutnika w Rudnik nie ma w ogóle. Potrzebuje kompletu kart do trofeum. Gdzie to zgłosić?

Szkutnika może nie ma dlatego ,że przychodzisz tam w nocy jak wszyscy śpią?..;)
 
Nie grałem i nie mam ich kart.

---------- Updated at 01:22 PM ----------

Zadanie znikneło, nie mogę zebrać karty Barona z jego biurka, Mędrzec mial tylko zadanie poboczne potem nie gra w gwinta, Szkutnika w Rudnik nie ma w ogóle. Potrzebuje kompletu kart do trofeum. Gdzie to zgłosić?

A tego szkutnika czasami się nie ratuje z pobliskiej klatki z bandytami?
 
Byłem w różnych porach dnia, Damimav nie ratowałem go ale jeśli jest taka opcja sprawdzę okolice wsi

---------- Updated at 12:00 PM ----------

Byłem w obozowisku bandytów, uratowałem kupca nie było szkutnika. Odwiedziłem też chatę szkutników na północ od Rudnik też nie ma
 
Top Bottom