[BUGI]Na koniec gry nie miła niespodzianka....

+
[BUGI]Na koniec gry nie miła niespodzianka....

Wiedźmin to gra wspaniała ale po jej zakończeniu dotknęła mnie seria baboli które są irytujące:

- nie dostałem osiągnięć na GOGu za zakończenie gry oraz misję Duch Lasu ( Sven ciągle ożywa chociaż podczas misji go zabiłem)
- po zebraniu wszystkich dostępnych kart (sprawdziłem kilka razy) misja Pełna Kolekcja Kart się nie kończy i wisi w dzienniku
- podczas finałowych zdarzeń głównego wątku misja Racja Stanu przechodzi w dzienniku jako zadanie nieukończone
- na końcu gry pomimo złapania konia i rozmowie z wracającym żołnierzem zadanie Wierny Przyjaciel nie kończy się i zalega w dzienniku
- problem powszechnie znany zadanie Brudna Forsa i Na Skróty problem taki sam najpierw odnaleziona skrzynia a potem list i zadań nie da się zakończyć
- zadanie Statuetka Szlachcica pojawiło mi się dopiero na koniec gry kiedy już było za późno aby je zakończyć ponieważ Triss nie chciała jej odczarować

I to chyba wszystko. Czy ktoś z Was ma podobne problemy? Może jest jakieś rozwiązanie? Piszcie. Dzięki.
Ps. Dodam jeszcze że gram bez modów na patchu 1.07
 
Last edited:
Najwidoczniej zasłużyłeś na inne zakończenie. Misja ta ma miejsce podczas epilogu w zaśnieżonym Białym Sadzie.
 
Top Bottom