Bugi wywalają savy, no chyba że coś innego

+
Bugi wywalają savy, no chyba że coś innego

Witam, wczoraj grałem (do późna) w Wiedźmina. Natrafiłem na jakiś bug z misją na skraju mapy północny wschód, jakaś produkcja miodu u niziołków. Miałem sprawdzić piwnicę zamrożoną, ale zanim dostałem tego questa byłem i ją oglądałem. Gerard powiedział, że był ale było zamknięte i dostałem klucz. Po skończeniu rozmowy w quescie miałem (?) porozmawiać z niziołkiem żeby dostać klucz choć go dostałem i rozmowiać się nie dało, a jak poszedłem do piwnicy była pusta. Olałem zadanie, poszedłem się dalej bawić. Dziś najnowszy save wywalał mi do pulpitu konsoli w czasie wczytywania. Udało mi się jednak odpalić starszy o kilkanaście minut save. Gram dalej, postanowiłem zamknąć temat bijatyk. Byłem mistrzem Skellige, pokonałem Olafa, zostałem mistrzem Novigradu i chciałem pobić jakiegoś sierząnta żeby zostać mistrzem Velen i mi się udało. Po walce podszedł Skellijczyk i powiedział że na Arenie na Skellige jest dla mnie godny przeciwnik. Zaśmierdziało mi Olafem (misiem) ale mówię pójdę sprawdzę, może quest zaskoczy i zobaczy że już jestem mistrzem. W czasie wczytywania Skellige gra się znowu wysypała do pulpitu i teraz nie działa mi żaden współczesny save. Co mogę zrobić? czy te bugi sąfaktycznie bugami i mogły wpłynąć na stan zapisu i jego błąd? Jak odzyskać rozgrywkę? Nie wyobrażam sobie zaczynać gry od początku! Proszę o wyjaśnienia. Gra zakupiona w zestawie z konsolą z Kinectem (cyfrowa). Wersja 1.03, konsola aktualna. Obecnie, niezależnie którego save z dzisiaj czy wczoraj wczytuje wywala się po animacji, w trakcie wczytywania z napisami. Sam postęp jest poniżej napisu wczytywanie, po pojawieniu się wczytywania z napisami postęp się nie zwiększa. Działają tylko savy z okolic dnia premiery gry z wersji 1.01.
 
Last edited:
Top Bottom