Bugi

+
Witam Szanowne grono..odnośnie błędów to mi się zdarzyło ich doświadczyć, faktycznie gra wyłącza się samoczynnie i to BARDZO CZĘSTO, tez zauważyłem błąd z tą kratą i potworami(chodzi o składniki) jeśli chodzi o resztę to ciężko mi się odnieść jednakże z pewnością są Dodam że nie kupowałem ER tylko ściągałem Patch'a POZDRO
 
Ostatnio zauważyłem że przybywa mi doświadczenie chociaż nic nie robie :D powinienem sie cieszyć ale mnie to dziwi jak np. szedłem sobie obok szpitala i nagle pokazało się +200doświadczenia :-\ :-\albo jak wyrzuciłem kamień runiczny i go podniosłem to mi przybyło 100 doświadczenia ??? ??? ??? dziwne ?
 
Może to być bug ... ja miałem takie coś gdy walnąłem kogoś igni i uciekłem wtedy on się wypalił i dostawałem expa po jakimś czasie .
 
Nie mam edycji rozszerzonej ale mam jakiegoś moda na wysoki poziom trudności ;D ale o ile pamiętam to w normalnej grze bez kodów tez tak sie działo
 
Witam,Mam taki sam problem co MateuszP10 - mianowicie w cutscenkach postaci są strasznie pikselowate. Po mimo zmian ustawień grafiki problem nie znika. Tak było przed zainstalowaniem patcha i tak samo jest po. Czy ktoś ma taki problem? Jest na to jakiś sposób?Reinstal nie pomaga. Niedawno przeinstalowywałem system i gra była instalowana od nowa i dalej to samo.Pozdrawiam.
 
W edycji rozszerzonej tez takie bugi się zdarzają. Póki miałem podstawową wersje gra tylko czasem się wywalała do pulpitu. Za to po zainstalowaniu ER doszedłem do walki z kościejem, pokonałem go. Następnie byli ci dwaj bracia więksi po pokonaniu, których miałem zostać przeniesiony do azara. Niestety zaraz po zabiciu drugiego obraz stawał się czarny, i nie pomagało wczytanie innego save'a. Zawsze było to samo. Dopiero po reinstalacji problem ustąpilł. Więc bugami są obciążone obie wersje.Ale w ER mamy większy ekwipunek co jest bardzo pomocne ;).
 
tophel said:
|Kamera troszkę skacze. Robi to takie wrażenie jakby co kilka sekund coś przycinało. Jak dla mnie trochę irytujące. Inna sprawa na jaką zwróciłem uwagę na samym początku - w trybie zdaje się TPP (F2) Geralt startuje do biegu z prostymi nogami, dopiero po krótkiej chwili zaczyna nimi przebierać. Widziałem takie coś w NW2 ale tylko u wrogów, którzy 'płynęli' do przodu zamiast iść.A skoro już przy bugach jesteśmy.1. Raz gra wywaliła mi się na pulpit pod koniec ładowania poziomu z Kaer Morhen do Podgrodzia.2. Gra wywala się na pulpit gdy użyję eliksiru Zamieć i zacznie się dialog. Pierwszy raz po bitwie w Karczmie, w czasie rozmowy z Shani. Drugi raz po zabiciu kuroliszka, w czasie rozmowy z Zygfrydem.3. Raz po wyjściu z chaty Abigail trawa i kamienie były zupełnie czarne.To na razie tyle, mam nadzieję , że więcej nie będzie Uśmiech
moze masz slaba karte graficzną i procesor niewiem moze macie karty cos nieteges? albo ze sterownikami hmm ja mam GeForce 7600GS i działa normalnie ale zobacze co da się zrobic[size=10pt]Proszę nie pisać posta pod postem. Edytuj posty.Iwona.[/size]
 
Przed paroma minutami wystąpił u mnie poważny błąd graficzny. Geralt miał zniekształconą twarz, zniknął jeden z mieczy, a drugi się przekrzywił. Przesunięciu uległ także hak na trofea. Wiem, że ten błąd był już wspominany na tym forum, ale dotyczył on chyba tylko twarzy. Błąd ustąpił po wczytaniu starszego save-a i ponownym wczytaniu najnowszego (całe szczęście). Chciałbym tym postem przypomnieć o istnieniu tego błędy w ER i mam nadzieję, że CDPR uda się go usunąć i zamieścić poprawkę w następnym patchuEDIT:Jednak numer z wczytaniem starego, a następnie nowego save zadziałał tylko raz. Za kolejnym razem nuż nie pomogło
 
Też mam ten bug! Jak się zdziwiłem z powodu tej twarzy... Też mam ER. Wczytanie save'a pomogło, ale ciekawość zostaje. ;P
 
U mnie pojawia się problem z mapką, a mianowicie pozostają zaznaczone na niej markery, ale cały rysunek jest hm... zaburzony i nieczytelny, postaram się o screena.No i oczywiście problem ze sporadycznym odmawianiem posłuszeństwa i wyrzucaniem do windowsa w przeróźnych sytuacjach (po loadingach głównie).
 
Witam wszystkich. Mam wielki problem z wiedźminem. Grałem sobie spokojnie, będąc w III akcie. Postanowiłem wybrać się do Wyzimy klasztornej. przeszedłem przez bramę, za którą spotkałem Shani (rozmowa na temat Alvina). Gdy filmik się skończył już miałem iść dalej gdy nagle spostrzegłem następujące dziwy:-straciłem 2 znaki tzn. tak jakbym nigdy się ich nie uczył-straciłem broń- zamiast runicznego srebrnego i meteorytowego stalowego, pojawiły się zwykłe wiedźmińskie miecze, jak na początku gry. straciłem dwie bronie dodatkowe (sztylet zabójcy oraz święcony miecz zakonny)-straciłem eliksiry z szybkiego dostępu-straciłem CAŁY ekwipunek! pojawiły się tylko przypadkowe zwoje i książki, oraz 2 nieznane eliksiry chyba grom i puszczyk (choć cholera wie) powinno pisać-brak niektórych inf w dzienniku (zadania pozostały)-ZYSKAŁEM!!! (dziw największy) wyśmienitą kurtę skórzaną .. !!!Zapisałem stan gry, a następnie wczytałem wcześniejszy. No i dupa... pojawił się komunikat gry z jakimś błędem (dopiszę edit jak tylko sprawdzę co dokładnie pisze) i gra wychodzi do menu głównego... krótko mówiąc chyba straciłem wszystkie zapisy- sprawdzałem wcześniejsze, również błąd. Posiadam grę oryginalną, zakupioną niedługo po premierze, zarejestrowaną, rozszerzoną do ER poprzez pobranie patcha z neta. Bardzo proszę o pomoc. niby III to nie tak bardzo dużo, lecz robiłem jak najwięcej wszystkich zadań i stracenie tego czasu spędzonego z grą to... ech nawet nie chcę myśleć :'( szczególnie że nie mam czasu nadrobić tych strat, a poza tym przechodzenie od nowa chyba mnie dobije :-[ POMOCY!!!Edit: pojawia się napis: Nie można wczytać modułu-niewłaściwy plik IFO.
 
Witaj serdecznie na forum :)Faktycznie dziwna sprawa... to bardziej się kwalifikuje do Bugów, toteż scalam :)PS. polecam ten wątek - http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=6866.0 a szczególnie stronę nr.2 - znajdziesz tam coś ratunkowego ;)
 
Dzięki :) mam nadzieję że ktoś będzie umiał coś zrobić z tym errorem bo jeszcze trochę i Wiedźka czeka śmierć w postaci usunięcia z kompa :p
 
Grając dzisiaj w Efekt Uboczny natknąłem się na dwa śmieszne bugi.Pierwszy:Gdy walczyłem w więzieniu na pięści, to w pewnym momencie Geralt wyciągnął miecz i zaczął nim machać.Drugi (trochę na odwrót):http://img229.imageshack.us/img229/9333/mieczek6.jpg
 
Adanos7 said:
Grając dzisiaj w Efekt Uboczny natknąłem się na dwa śmieszne bugi.Pierwszy:Gdy walczyłem w więzieniu na pięści, to w pewnym momencie Geralt wyciągnął miecz i zaczął nim machać.Drugi (trochę na odwrót):http://img229.imageshack.us/img229/9333/mieczek6.jpg
Spróbuj przeinstalować przygodę / wiedźmina .
 
Top Bottom