Bugi

+
może ktoś to już opisał ale cóż .... ja natrafiłem na fajny BUG w manufakturze w dzielnicy handlowej,mianowicie gdy alchemik chce sie z nami zamienic ksiażka o zerrikani za czerwony meteor to gdy już damy zaczynamy z nim ponowną rozmowe a on za darmo nam te księgi daje ;D niestety po działa tak tylko podczas 1 pobytu w manufakturze :-[
 
nie rozumiem. jak juz dasz mu meteor to daje ksiazke za darmo? no przeciez dales mu meteor.. czy chodzi Ci o to, ze dostajesz drugi egzemplarz za darmo?
 
flashintheflesh said:
nie rozumiem. jak juz dasz mu meteor to daje ksiazke za darmo? no przeciez dales mu meteor.. czy chodzi Ci o to, ze dostajesz drugi egzemplarz za darmo?
Chodzi o to, że jak zagadasz do tego gościa to dostajesz jeden egzemplarz książki za każdą rozmowę.
 
Godni mnie powiedzmy banda utopców w kanałach, i nagle pojowaia się jakiś NPC i następuje rozmowa a stworzenia czają się z tyłu i grzecznie czekają aż skończymy gawędzić, zamiast atakować.Trochę głupie, powinno nie byc mozliwosci dialogu w trakcie walki, to by rozwiazalo problem.Druga sprawa, w trakcie walki nie mozna otworzyc zadnych krat, drzwi ani wejsc np. do jaskini. Zrozumiale jesli walczymy w miescie, ale w terenie? Ponownie troche niepowazne.I skąd w Odmentach u karczmarza przedmioty które zostawiłem w Narakorcie?PS. Wiewiórki górą :peace:
 
Canjii said:
Godni mnie powiedzmy banda utopców w kanałach, i nagle pojowaia się jakiś NPC i następuje rozmowa a stworzenia czają się z tyłu i grzecznie czekają aż skończymy gawędzić, zamiast atakować.Trochę głupie, powinno nie byc mozliwosci dialogu w trakcie walki, to by rozwiazalo problem.Druga sprawa, w trakcie walki nie mozna otworzyc zadnych krat, drzwi ani wejsc np. do jaskini. Zrozumiale jesli walczymy w miescie, ale w terenie? Ponownie troche niepowazne.I skąd w Odmentach u karczmarza przedmioty które zostawiłem w Narakorcie?PS. Wiewiórki górą :peace:
Co do zostawionych rzeczy w depozycie, one będą wszędzie nawet u Jaskra. A co do tych w/w "bugów" tak jest i podejrzewam, że tak będzie. Ale powiem Ci jedno to nie są bugi ;)
 
to nie są bugi Wink
Więc co? Ograniczenia silnika graficznego?Tylko mieć nadzieje że Witcher 2 zrobiony zostanie na nowym, np. z Half-Life'a 2Albo ujrzymy powrót do korzeniu i Wiedźmin na silniku Infinity ;D
 
Witam Mam malutki problem a mianowicie, pomimo kupienia i przeczytania wszystkich książek na tamat roslin w I akcie dalej nie mogę zbierać owoców lub kwiatów. Standartową wersje przeszedłem prawie cała. Wróciłem aby dokończyć. Sciągnąłem ER i mam patch 1.4. Ktoś może pomóc?
 
Afro said:
Witam Mam malutki problem a mianowicie, pomimo kupienia i przeczytania wszystkich książek na tamat roslin w I akcie dalej nie mogę zbierać owoców lub kwiatów. Standartową wersje przeszedłem prawie cała. Wróciłem aby dokończyć. Sciągnąłem ER i mam patch 1.4. Ktoś może pomóc?
A wykupiłeś talent "Zielarstwo"?
 
Nie wiem czy ktoś już o tym pisał ale- Kikimory robotnice nadal zabijają się o wzmocniony quen przy drugim ciosie (127 obrażeń, wtf?)- Sekwencja stalowa silna jest nadal schrzaniona (po trzecim ciosie przy stylu rozwiniętym na 3 czas, w którym należy zadać cios to chyba jakaś milisekunda, a Geralt nie wykonuje całego tego swojego machnięcia mieczem ze złotym śladem, tylko jakoś tak krótko, niedokładnie. Udało mi się trafić to parę razy ale jest to dość trudne jednak. Coś mi się kojarzy że w stylu rozwiniętym na 5 był identyczny problem, ale nie pamiętam, czy w tym miejscu, czy też po czwartym ataku dopiero. Strasznie irytujące, sprawia, że lepiej rozwinąć patinado, nałożyć argentię, zrobić sobie srebrny miecz z trzech run księżyca i nim się posługiwać na ludzi..)
 
Nie wiem czy było to zgłaszane ale skoro ma wyjśc jednak patch 1.5 to może redzi wzieli by pod uwagę naprawienie pewnego drobnego mankamentu.Wszystkie zbroje kruka maja "źle zrobione spodnie" Nie dało by się poprawić tych "pasów" tak aby sztylety były na nich zaczepione [tak jak ma to miejsce w przypadku wyśmienitej kurtki skórzanej] ?Wystarczyło by poprawić model zbroi kruka i przenieść je z jednej nogawki na drugą.Btw mam jeszcze pewne pytanie czy implementacja pochew na miecze jest tak trudna ?Nieco śmiesznie wyglądają te "lewitujące" wszędzie klingi, słyszałem że pochwy wyleciały z gry bo powodowały jakies błędy ale skoro w oblivionie dało ie taki patent wprowadzić bez problemu, jaką trudność mają twórcy z zaimplementowaniem tego w wieśku ?Niewątpliwie podniosło by to realizm [wiem to jest czepianie się bzdetów ale skoro patch 1.5 ma być ostatnim, to można by go dopieścić tak na 99% ^^]
 
Pietro87 said:
Btw mam jeszcze pewne pytanie czy implementacja pochew na miecze jest tak trudna ?Nieco śmiesznie wyglądają te "lewitujące" wszędzie klingi, słyszałem że pochwy wyleciały z gry bo powodowały jakies błędy ale skoro w oblivionie dało ie taki patent wprowadzić bez problemu, jaką trudność mają twórcy z zaimplementowaniem tego w wieśku ?Niewątpliwie podniosło by to realizm [wiem to jest czepianie się bzdetów ale skoro patch 1.5 ma być ostatnim, to można by go dopieścić tak na 99% ^^]
Taa, jest trudna, a wszystko przez te głupie zakrzywione miecze, przez których inny kształt ich pochwy musiałyby również wyglądać inaczej, w rezultacie czego podczas ich dobywania widzielibyśmy brzydkie przenikanie się tekstur. Zaraza, zabrali nam Cmentarzysko, więc nie mogę wrzucić linka, w którym obrazowo i jasno to zostało przedstawione... :p
 
Od biedy można by zrobić coś takiego :
Jest to swoisty uchwyt na miecz, tu nie było by przenikania tekstur.Ewentualnie mogli zrobić oddzielne pochwy na każdy miecz.Bo popatrz srebrne miecze - wszystkie są takie same [praktycznie identyczne modele] tylko księżycowe ostrze wymagało by specjalnej pochwy.Miecze stalowe, wydaje mi się że zrobienie kilku oddzielnych unikatowych model pochewi dla tych paru mieczy o odmiennym kształcie nie jest aż takim "mission impossible" ^^
 
Zrobienie nowych modeli pochew dla zakrzywionych mieczy wielkim problemem by nie było, ale nie w tym rzecz - trzeba by było również zrobić również nowe animacje wyciągania tych mieczy, i... tu się zaczynają schody...
 
Ja zauważyłam taka rzecz, właściwie to nie jest bug ale błędne założenie. Jest chatka pustelnika a dookoła niej biega wesoły drób.Nasz bohater przygotowuje się na walkę ze strzygami, przychodzi noc ... i kury nadal chodzą.... a to jest błąd... one w nocy normalnieśpią na grzędach. Jestem na zootechnice i normalnie mnie to drażni ;) nie wiem, może to jest poprawione w dodatku ale w pierwotnej wersji tak było
 
Aniusza said:
Ja zauważyłam taka rzecz, właściwie to nie jest bug ale błędne założenie. Jest chatka pustelnika a dookoła niej biega wesoły drób.Nasz bohater przygotowuje się na walkę ze strzygami, przychodzi noc ... i kury nadal chodzą.... a to jest błąd... one w nocy normalnieśpią na grzędach. Jestem na zootechnice i normalnie mnie to drażni ;) nie wiem, może to jest poprawione w dodatku ale w pierwotnej wersji tak było
1.Strzyga w grze była tylko jedna.2.Na Aurorze nie dałoby się zrobić czegoś takiego.3.Jakim dodatku?
 
Aalaron said:
Aalaron said:
Ja zauważyłam taka rzecz, właściwie to nie jest bug ale błędne założenie. Jest chatka pustelnika a dookoła niej biega wesoły drób.Nasz bohater przygotowuje się na walkę ze strzygami, przychodzi noc ... i kury nadal chodzą.... a to jest błąd... one w nocy normalnieśpią na grzędach. Jestem na zootechnice i normalnie mnie to drażni ;) nie wiem, może to jest poprawione w dodatku ale w pierwotnej wersji tak było
1.Strzyga w grze była tylko jedna.2.Na Aurorze nie dałoby się zrobić czegoś takiego.3.Jakim dodatku?
Strzyga tylko jedna, to i lza się zacząć przygotowywać do walki jeszcze w poprzednim akcie :pDodatek... no 1.5 ma wyjść, to może o to chodzi? ;D Możemy także rozważyć możliwość nazwania Wiedźmina 2 "dodatkiem" :hmmm:
 
Hmmm... Mam pewien problem... A mianowicie chodzi o kursor w Wiedźminie. Po zainstalowaniu ER i restarcie komputera po prostu zniknął. Nie ma go ani w menu czy podczas gry. Jest to cholernie irytujące ze względu na system walki w Wiedźminie i wiadomo, że bez kursora się nie obejdzie.Więcej mogę powiedzieć tylko, że sterowniki mam najnowsze (8.12) i do tego dochodzą najnowsze aktualizacje systemowe.Z góry dzięki za pomoc :)edit: Dzięki za pomoc :p A dokładniej - pomaga wyłączenie trybu pełnoekranowego. http://forums.nvidia.com/lofiversion/index.php?t51576.html
 
Top Bottom