Cała przyjemność po naszej stronie, V…

+
No i na tej podstawie dyskusja o "okładkowym" wyglądzie V jest zasadna.
Sam należę do osób, które z reguły wybierają domyślny wygląd postaci - dlatego, że najczęściej jest najlepiej przez grę animowany. Zdarzało mi się mieć customowych Shepardów, ale scen, w których glitchowały się, na przykład, powieki, czy nie grała mimika mogłem wskazać dziesiątki. Do tego dochodzi promocja gry, gdzie tytuł jest reklamowany twarzą konkretnej postaci. Łatwiej zżyć się ze światem wcielając się w bohatera, który już w tym świecie jest jakoś umiejscowiony.

Właśnie po to.
Dla wielu osób wygląd bohatera, w którego najprawdopodobniej się wcielą jest istotny.
Jeżeli ktoś stoi w opozycji i są to dla niego błahostki, dla których nie warto stukać w klawiaturę - naprawdę nie musi zabierać głosu w tej dyskusji.
Dla mnie wygląd postaci też ma duże znaczenie. W Wiedźminie 3 męczyłem się na najwyższym poziomie trudności z początkowym pancerzem do 11 poziomu bo pancerze "sklepowe" i te ze skrzynek wyglądały fatalnie. Ja też już niejako zżyłem się z domyślnym V i jak nie wykombinuję nic w kreatorze to odtworzę wersję z cinematica. Po prostu dziwi mnie dlaczego tapeta z femV wywołała takie poruszenie i rozmowa sprowadziła się do "dlaczego pani na okładce wygląda inaczej i czemu ma ciemniejszą skórę?"- wersji pani V może być ile chcesz. Jestem pewny ,że twórcy nie usunęli poprzedniej wersji ale troszkę śmieszy mnie te przewrażliwienie na jej punkcie. To że nie ma jej na okładce nie znaczy że ją nie zagrasz. Devsi nie mają żadnego powodu aby usuwać na stałe poprzedni wizerunek.
 
A pamiętacie jak to wyglądało kiedyś?

 
A pamiętacie hakowanie? Szkoda ,że to był tylko placeholder. Pewnie nie był nawet interaktywny.
Bez tytułu.png
 
Mam nadzieję, że ten interfejs się jeszcze zmieni (na lepsze), bo ten z ostatniego dema był szczerze mówiąc brzydki i nieciekawy.
 
Nie mogę sobie przypomnieć do czego ten jednorożec nawiązuje. A zdaje mi się właśnie, że niedawno widziałem go w jakimś filmie.
 
Ano właśnie. Chociaż teraz sobie przypomniałem, że ostatnio widziałem to też w Ricku i Mortym (chyba trzeci odcinek czwartego sezonu) i też nie mogłem sobie przypomnieć do czego to odniesienie. Błędne koło :p
 
Dorzucę i ja swoje trzy grosze. Gdybym ze wszystkich kobiet na świecie miał do wyboru tylko jedną z dwóch V (starą i nową) i brałbym pod uwagę tylko wygląd zewnętrzny, zdecydowanie wybrałbym starą wersją.
 
Top Bottom